ŠKODA Bike Challenge w dwóch miastach!

Wspaniała wiadomość dla wszystkich rowerowych maniaków! Zachęceni sukcesem ŠKODA Bike Challenge w Poznaniu, organizatorzy postanowili zorganizować w tym roku dodatkowy wyścig we Wrocławiu. ŠKODA Wrocław Bike Challenge odbędzie się 14 sierpnia, natomiast poznańska edycja imprezy 11 września. Pakiety startowe można już kupić w serwisie Allegro.

„ŠKODA Bike Challenge rośnie w siłę! W ubiegłym roku w naszej imprezie wzięło udział prawie 5 tysięcy rowerzystów, dlatego w tym sezonie obok Poznania, przyszedł czas na Wrocław. To są zawody dla wszystkich: od najmłodszych do najstarszych. Tego dnia każdy może wsiąść na rower i odebrać swój medal na mecie” – mówi Mateusz Klawiter współorganizator ŠKODA Bike Challenge.

EZ3A8879

W obu miastach dystanse będą się od siebie nieznacznie różnić. W Poznaniu rowerzyści mogą wystartować w wyścigu na 120km, 50km, 18km, specjalnym dystansie dla dzieci – 5km oraz w zawodach ŠKODA Time Trial, które odbędą się 10 września na Torze Poznań na dystansie 16 kilometrów. Najdłuższy dystans – 120 km ŠKODA Challenge oraz ŠKODA Time Trial jako jedyne w Polsce posiadają licencję Międzynarodowej Unii Kolarskiej – UCI. Oznacza to, że najlepsi zawodnicy będą mogli wystartować w finale zawodów UCI Gran Fondo World Series w Albi we Francji w 2017 roku. We Wrocławiu rowerzyści będą mogli wybrać dystans 120km ŠKODA Challenge, 40km Allegro Challenge, 14km ŠKODA Family Challenge, oraz tak jak w Poznaniu, dziecięcy dystans 5 km KIDS Challenge. W obu miastach nie zabraknie również atrakcji na mecie – zarówno dla zawodników, jak i kibiców.

Pakiety startowe można kupić wyłącznie na http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36620875

Więcej szczegółów: http://bike-challenge.pl/

Dodaj komentarz