Pomysł na rowerowy prezent

Zbliża się okres świąteczny, a Ty nie masz pomysłu na prezent mikołajkowy dla rowerzysty? Przedstawimy dzisiaj kilka wyśmienitych gadżetów rowerowych, które na pewno ucieszą miłośnika dwóch kółek.

Grudzień to okres świąteczny oraz szał zakupów. Zakup prezentu dla najbliższej osoby nie jest taki prosty, a zwłaszcza zakup dla osoby jeżdżącej na rowerze. Przedstawimy Wam dzisiaj kilka propozycji na rowerowy prezent.

gift-444520_1280

Czapka rowerowa

Wielkimi krokami zbliża się zima, co wiąże się z niskimi temperaturami i opadami śniegu. Dla zimowego rowerzysty najważniejszy w tym okresie jest odpowiedni ubiór. Na mikołajkowy prezent polecamy zakup ciepłej czapki rowerowej. Kupując czapkę musimy zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest wykonana. Musi być on wyjątkowo ciepły, dobrze dopasowany do kształtu głowy, dobrze chronić uszy i czoło.

czapkavelo
Fot. velo.pl – Accent SUPER ROUBAIX

Oświetlenie rowerowe

Nadeszła już pora, kiedy słońce zachodzi bardzo wcześnie. Ledwo minie godzina 16, a za oknem już ciemna noc. W tym okresie bardzo ważnym wyposażeniem w rowerze jest oświetlenie. Pamiętajcie, że bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze, dlatego też na lampkach rowerowych nie ma co oszczędzać. Polskie prawo nakazuje rowerzystom używania oświetlenia przedniego i tylnego. Komplet oświetlenia możemy nabyć już nawet za 20 zł.

bike-313199_640

Książka o tematyce rowerowej

Ciekawym rozwiązaniem na prezent świąteczny jest książka. Oczywiście o tematyce rowerowej. W każdej lepszej księgarni taką dostaniemy. I nie trzeba być znawcą, a zakup takiego jest prosty, uniwersalny i niedrogi. Przykładem takiej książki może być np.„Szkoła Życia” Mai Włoszczowskiej, która nie tak dawno temu trafiła do sprzedaży. Koszt książki 35 zł.

szkola-zycia-b-iext26921388

Licznik rowerowy

Licznik rowerowy to jeden z podstawowych akcesoriów rowerowych. Uważam, że każdy rowerzysta powinien takie urządzenie posiadać. Liczników rowerowych w sprzedaży jest na prawdę mnóstwo – do wyboru, do koloru. Różnią się funkcjami. Te podstawowe, których cena wynosi do ok. 50 zł posiadają przeważnie funkcje takiej jak: dystans całkowity, dystans dzienny, zegarek, aktualna prędkość. Te droższe posiadają już wiele innych dodatkowych funkcji, takich jak średnia prędkość, spalone kalorie, kadencja itp.

Licznik rowerowy Sigma Bc 16.12 możemy już nabyć za 80 zł.
Licznik rowerowy Sigma Bc 16.12 możemy już nabyć za 80 zł.

Pokrowiec na siodełko

Piękny, włóczkowy pokrowiec na siodełko w kształcie biedronki będzie doskonałym dodatkiem do każdego roweru – założony na siodełko w chłodny poranek skutecznie je ociepli i pomoże pozbyć się dyskomfortu „siadania na zimnym”. Ręcznie robiony w Krakowie. Doskonały na prezent. Pasuje na wszystkie siodełka o szerokości do 25cm. Koszt takiego pokrowca wynosi 69,90 zł, a radość osoby, która otrzyma prezent bezcenna.

W serwisie BikeBelle.pl możemy nabyć wiele innych rowerowych prezentów: stylowe torby rowerowe, dzwonki rowerowe w kształcie arbuza czy ciasteczkowe nakrętki na wentyle.

Zestaw rowerowy z czekolady

Czasami wystarczy nawet czekolada, aby ktoś poczuł się szczęśliwy. My przedstawiamy Wam wyjątkową czekoladę, która spodoba się na pewno każdemu rowerzyście. Zestaw składa się z: miniatury roweru, bidonu, dzwonka, pompki i kasku. Całość zapakowana jest w wyjątkowe świąteczne opakowanie. Koszt takiego zestawu to ok. 33 zł i dostępny jest na stronie www.chocolissimo.pl.

Zestaw-rowerowy-Xmas

A jaki Ty masz pomysł na rowerowy prezent świąteczny?

Czekamy na Wasze pomysły na rowerowy prezent świąteczny. Dodawajcie je w komentarzach, bo Mikołajki już niebawem!

presents-153926_640

Dodaj komentarz