Marek Konwa w drużynie Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team!

Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team pozyskał jednego z najbardziej utytułowanych polskich zawodników. Od pierwszego listopada do drużyny dołączył Marek Konwa –wielokrotny Mistrz Polski w kolarstwie górskim i przełajach.

Marek Konwa  – aktualnie najbardziej utytułowany polski kolarz górski. Jest ośmiokrotnym Przełajowym Mistrzem Polski i dziesięciokrotnym Mistrzem Polski  w olimpijskiej odmianie kolarstwa górskiego – XCO. W tym roku w obronie koszulki przeszkodziła mu kontuzja odniesiona podczas treningu. W swojej karierze zdobył w sumie 21 koszulek mistrzowskich.

14875972_1341253412586369_102636820_o

Komentarz Marka Konwy – nowego zawodnika z Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team.

Mam przyjemność poinformować, że od 1 listopada reprezentuję barwy Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team. Jestem bardzo zadowolony, że zostanę członkiem tej dynamicznie rozwijającej się drużyny. W tym roku do ekipy dołączyła nasza reprezentantka na igrzyska – Kasia Solus-Miśkowicz, a całkiem niedawno bardzo dobry zawodnik – Marceli Bogusławski. Naszym trenerem jest Bogdan Czarnota, którego podopieczni odnieśli wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Myślę, że razem stworzymy silny zespół, który będzie się liczył zarówno w kraju, jak i za granicą. O naszych szczegółowych planach poinformujemy wkrótce, ale już teraz mogę powiedzieć, że są one bardzo ambitne!

Dodaj komentarz