Kross prezentuje limitowaną kolekcję #Kross2Rio

Maja Włoszczowska (Kross Racing Team) już za kilka miesięcy stanie do rywalizacji z najlepszymi kolarkami na świecie podczas wyścigu w Rio. Polka, którą fatalna kontuzja przez zawodami w Londynie wyeliminowała z walki o złoto teraz szykuje się na podium. Włoszczowska wystartuje na rowerze, skonstruowanym przez producenta z Przasnysza specjalnie na tę okazję. Kibice, w oczekiwaniu na tę rywalizację, już teraz mogą zaopatrzyć się model inspirowany rowerem zawodniczki oraz akcesoria z limitowanej kolekcji #Kross2Rio.Kask Race Pro MTB-Rio cena 249,99zł

Najważniejszym elementem limitowanej edycji jest Kross Level B8, zbudowany na superlekkiej Aluminiowej ramie wyposażoną w główkę tapered, oś 12x142mm, suport SRAM Pres Fit GX, a także  widelec Rock Shox Recon Silver (100 mm skoku). Marka zadbała o to, by malowanie modelu wiernie odzwierciedlało to zastosowane w przyszłym rowerze Mai Włoszczowskiej na najważniejszy wyścig  roku. Czerń, czerwień i srebro zostały uzupełnione o subtelne motywy tropikalne, nawiązujące do klimatu gorącej Brazylii. To nieoczywiste połączenie kolorystyczne to zaledwie wstęp, bo model z kolekcji #Kross2Rio to bardzo dobry rower, oparty o osprzęt renomowanych marek. Napęd SRAM NX 1×11 nowość z modelowej kolekcji 2017, piasty Shimano Deore oraz hydrauliczne hamulce AVID DB3 to tylko kilka powodów by zainteresować się hardtail’em Kross z limitowanej kolekcji. Podobnie jak Maja Włoszczowska, użytkownicy nowego Levela B8 będą jeździć na 29’’ kołach i oponach Schwalbe.

–  Wiem, że w sierpniu cała Polska będzie trzymała za mnie kciuki. Ta pozytywna energia bardzo mocno mnie nakręca i cieszę się, że mam tak oddanych kibiców  – mówi Maja Włoszczowska.

Maja-Włoszczowska Fot Tomasz Świerczyński

Poza rowerem Level B8 fani kolarstwa będą mogli również  skompletować zestaw akcesoriów z limitowanej kolekcji. Do sprzedaży trafią kask, koczyk z bidonem, licznik kilometrów, torba podsiodłowa, błotnik tylny oraz komin, wszystkie z charakterystycznym tropikalnym motywem.

Kolekcja dostępna od poniedziałku 18.04 na stronie kross.pl.

Dodaj komentarz