Kalendarz Skandia Maraton Lang Team 2016

Znamy już kalendarz Skandia Maraton Lang Team na 2016 rok. Jak co roku odbędzie się siedem edycji. Początek w kwietniu w Warszawie, a finał w październiku w Kwidzynie.

Tegoroczny Cykl Skandia Maraton Lang Team już po raz piąty kończył się w Kwidzynie. W siedmiu tegorocznych edycjach Skandia Maraton Lang Team wystartowało ponad osiem tysięcy zawodników. To rekord frekwencji i dowód na systematycznie rosną popularność kolarstwa.

Jesteśmy z tego powodu bardzo usatysfakcjonowani. Polacy zaczęli dbać o siebie, jeździć na rowerze, biegać. Frekwencja na naszych imprezach wzrosła o 20 procent. Chcemy aby jak najwięcej osób ruszało się, dbało o swoje zdrowie i żeby Polacy mogli realizować swoje pasje właśnie na Skandia Maraton Lang Teammówi Dyrektor Generalny Lang Team Czesław Lang.

W roku 2016 również zaplanowano siedem edycji Skandia Maraton Lang Team, gdzie pierwsza odbędzie się 16 kwietnia w Warszawie. W maju zobaczymy się w Krakowie i Gdańsku, a 11 czerwca w Bukovinie Terma Hotel Spa. W lipcu będziemy się ścigać w Krokowej, we wrześniu w Dąbrowie Górniczej, a finał tradycyjnie odbędzie się w Kwidzynie na początku października.

Szkoda tylko, że w przyszłym roku Skandia Maraton Lang Team nie zawita w Rzeszowie. Tegoroczna edycja w stolicy Podkarpacia zgromadziła wielu doświadczonych kolarzy, ale również tych, dla których start w maratonie to coś nowego.

Kalendarz Skandia Maraton Lang Team 2016:

  • 16 kwietnia – Warszawa
  • 7 maja – Kraków
  • 21 maja – Gdańsk
  • 11 czerwca – BUKOVINA Terma Hotel Spa
  • 30 lipca – Krokowa
  • 17 września – Dąbrowa Górnicza
  • 1 października Kwidzyn

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia rowerowe możecie znaleźć w naszym kalendarzu rowerowym.

Dodaj komentarz