Ciekawe rozwiązanie na przezimowanie roweru – Więcej Miejsca

Zima to okres bardzo ciężki dla rowerzystów – szybko zapadający zmrok, niska temperatura i opady deszczy lub śniegu nie sprzyjają jeździe na rowerze. Dlatego wiele osób decyduje się na odłożenie roweru na bok i zastąpienie go inną formą aktywności fizycznej jak np. bieganie, basen czy siłownia. Kolejnym problemem jest miejsce, gdzie mógłbyś przechować swój rower do kolejnego sezonu. Niektórzy nie mają zbyt wiele miejsca z powodu małego mieszkania, braku dostępu do garażu. Z pomocą przychodzi usługa Więcej Miejsca.

Zima to okres, kiedy wielu rowerzystów decyduje się na odstawienie swojego jednośladu. Sposobów na przezimowanie swojego roweru jest wiele, każdy ma swoje wady i zalety. W tym roku w Warszawie wystartowała firma Więcej Miejsca. Jest to nowa przechowywalnia rowerów oraz innych rzeczy, które możemy spakować w solidne plastikowe pojemniki o wymiarach około 60x40x40cm. Możemy do nich spakować wiele rzeczy takich jak odzież, akcesoria rowerowe, ale również zwykłe sezonowe ubrania, książki, zabawki dziecka czy sprzęt elektroniczny. W razie zainteresowania, może także przechować dla ciebie większe rzeczy takie jak meble.

Wiemy, że wiele osób posiadających rower ma problem z jego przechowaniem w sezonie jesienno-zimowym. Nie każdy dysponuje też własnym środkiem transportu, którym mógłby go gdzieś wywieźćmówi Rafał Kołomański, właściciel Więcej Miejsca. Dlatego sami odbieramy rzeczy, w tym rowery, od naszych klientów i zwracamy je na żądanie. Dla każdej osoby tworzymy także wirtualny schowek, w którym można oglądać online rzeczy oddane na przechowanie oraz zamawiać ich zwrot, gdy znów są potrzebne.

snow-79517_1280

Opłata za przechowywanie roweru wynosi 19 zł za 30 dni. W cenie jest darmowy odbiór roweru, natomiast za zwrot zapłacimy dodatkowe 19 zł za pierwszą rzecz oraz 5 zł za każdą kolejną. Każdy rower ubezpieczony jest do kwoty 1000 zł, lecz wartość ubezpieczenia można podnieść do 3000zł za dodatkowe 4zł miesięcznie.

Aby skorzystać z usługi, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy wejść na stronę www.wiecejmiejsca.pl i złożyć zamówienie online lub telefoniczne. Przechowalnia przyjedzie prosto pod twoje drzwi, odbierze od ciebie rower (i inne rzeczy) sprawdzając wcześniej jego stan, zabierze go do bezpiecznego magazynu i zwróci na rozpoczęcie nowego ciepłego sezonu.

Dodaj komentarz