Kalendarz imprez amatorskich Lang Team w 2019 roku

Maratony Rowerowe Lang Team to jeden z najpopularniejszych cykli w Polsce organizowany z myślą o wszystkich miłośnikach dwóch kółek. W tym roku organizator przygotował dla nas pięć edycji maratonów rowerowych oraz trzy wyścigi szosowe.

Przygotowaliśmy kompleksową propozycję dla wszystkich fanów kolarstwa – mówi Czesław Lang o kalendarzu imprez amatorskich, który firma Lang Team zorganizuje w 2019 roku. Przed nami cykl Maratonów Rowerowych Lang Team oraz wyścigów szosowych dla amatorów. – Od lat staramy się zapewnić możliwość rywalizacji w najbardziej profesjonalnych warunkach. Wyścigi amatorskie cały czas cieszą się wielką popularnością i cieszymy się, że możemy zaprezentować własną ofertę. A w tym roku jest ona szczególnie bogata – dodaje prezes zarządu firmy Lang Team Adam Siluta.

W tym roku w planie są między innymi maratony rowerowe oraz wyścigi szosowe. Pierwszy cykl odbędzie się 11 maja w Krakowie, a następnie w Warszawie, Gdańsku, Mucznym i Kwidzynie. Maraton w Mucznym w Bieszczadach jest nowością w kalendarzu i odbędzie się tylko dla wąskiej grupy 200 uczestników, więc trzeba się spieszyć z zapisami.

Amatorzy jazdy na szosie również znajdą coś dla siebie. Czesław Lang przygotował trzy wyścigi szosowe. Nowością w kalendarzu jest impreza w Bielsku-Białej, gdzie przed uczestnikami rywalizacja o Puchar Fiat. Potem w Warszawie, gdzie 9 czerwca odbędzie się Warszawski Weekend Rowerowy (w ramach tego wydarzenia odbędzie się też wyścig MTB). Wszystko zakończy się w Bytowie, gdzie przygotowano drugą edycję ORLEN Wyścigu Niepodległości.

Maratony Rowerowe Lang Team

11.5 Kraków
8.6 Warszawa
6.7 Gdańsk
14.9 Muczne
28.9 Kwidzyn

Wyścigi szosowe dla amatorów

18.5 Bielsko-Biała – Wyścig o Puchar Fiata
9.6 Warszawa
8.9 Bytów – ORLEN Wyścig Niepodległości

Dodaj komentarz