FreeTime zaraża pasją do aktywnego życia

Życie ma wiele barw… na wyciągnięcie ręki. To hasło tegorocznego Eventu dla poszukujących pasji FreeTime, który odbędzie się w dniach 17-18 czerwca w warszawskim EXPO XXI. Dwa dni, wielu pasjonatów, moc atrakcji i sportowy klimat, to wszystko jeszcze przed wakacjami!

Event dla poszukujących pasji FreeTime to dwudniowe wydarzenie promujące życie aktywne i z pasją. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele wielu dyscyplin sportowych, znani sportowcy, hobbyści, amatorzy wszelkich sportów i ludzie rozkochani w aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Nie zabraknie także pasjonatów kulturystyki i fitness oraz aktywnych warsztatów, które nadadzą naszej imprezie prawdziwie energetyczny charakter!

Zabierz dzieci, rodziców, znajomych i przyjaciół i przyjdź na Event FreeTime. To doskonała okazja do wspólnej zabawy, aktywnego wypoczynku i poznania wielu interesujących ludzi. W programie między innymi: pokazy akrobatyczne, warsztaty z olimpijczykami, strefa gier planszowych, mini golf, strzelnica i wiele innych. U nas poznasz ludzi z pasją, którzy zarażać będą pozytywnym myśleniem oraz podzielą się swoim przepisem na życie pełną piersią.

Atrakcje zawarte w programie:

GWIAZDY Eventu:

-Szymon Ziółkowski – Należy do najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletów. Uzyskiwał rekordy Polski juniorów, zdobył tytuły mistrza świata i Europy w tej kategorii wiekowej. W 2000 wywalczył złoty medal na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Sydney. Uczestniczył również w igrzyskach olimpijskich w Atlancie (1996), Atenach (2004), Pekinie (2008) i Londynie (2012). W dorobku uzyskał trzy medale mistrzostw świata, w tym tytuły mistrzowskie wywalczone w Edmonton (2001) i Helsinkach (2005).

Kamila Kajak-Mosejcuk – Kamila Kajak – polska tancerka. Reprezentuje najwyższą klasę taneczną „S” (najwyższa klasa międzynarodowa). Kamila cztery razy brała udział w programie Taniec z Gwiazdami i dwa razy zdobyła Kryształową Kulę. Zwyciężyła w I edycji z Olivierem Janiakiem i w V edycji z Krzysztofem Tyńcem.

PASJONACI Eventu :

Andrzej Kalisz – AKADEMIA YIQUAN

Jest to zarówno ciekawa forma ćwiczeń prozdrowotnych, jak i wyrafinowana sztuka walki, uprawiana dziś jednak bardziej dla satysfakcji z samej nauki niż dla praktycznych umiejętności samoobrony.Andrzej Kalisz wykona pokaz formy 37 ruchów tego stylu, a następnie zaprosi obecnych do udziału w mini warsztacie, którego program obejmie proste ćwiczenia, dobrane tak, by łatwo było zrozumieć podstawowe zasady oraz charakter tej sztuki.

Współorganizator: Akademia YIQUAN

Seweryn Kubicki

Pomysłodawca projektu „Piechur- Pieszo przez wszystkie Puszcze w Polsce”. Owy projekt to pierwszy i jedyny taki projekt w Polsce, którego głównym celem jest promocja dzikich terenów polskich puszczy. Projekt ma na celu również zachęcanie ludzi do spędzania czasu w podobnej formie na łonie natury. Podczas wystąpienia opowie o motywacji, spełnianiu marzeń, realizacji celów jakie sobie wyznaczamy. Jak żyć by być szczęśliwym.

Agnieszka Gościniewicz

Pasjonatka biegania, żeglowania , chodzenia po górach. W 2013 roku dowiedziała się , iż choruje na raka. Mimo tego nie poddała się. W życiu Agnieszki jest miejsce na pasję i kolejne wyzwania jakie stawia sobie każdego dnia. Jest wzorem do naśladowania i podziwu przez wielu ludzi, iż mimo przeciwności losu, można znaleźć w sobie odwagę i chęć do spełnienia marzeń.

Rafał Łęcki

Jeden z założycieli addicted2fun, zespołu organizującego nietypowe eventy. Organizator Wyścigu Autostopem z Poznania, imprezy która doczekała się już czterech edycji (do Wenecji, Amsterdamu, Budapesztu i Makarskiej). Tegoroczny event przyciągnął blisko 1000 osób. Opowie jak wielką przyjemnością jest organizacja nietypowych wydarzeń dla takiej masy ludzi, gdzie każdy jest silną osobowością i ma wiele pasji. Lecz ostatecznie tworzy się z tego ogromna rodzina, niesamowita atmosfera, a daleko od Polski ludzie zachwycają się jak rzesza młodych Polaków potrafi się bawić i przekazywać pozytywną energię.

person-983889_1280

STREFA ACTIVE:

Trial rowerowy

Pokazy akrobacji rowerowych w Teamie PokazyRowerowe.pl. Nie zabraknie efektownych przeskoków po przeszkodach, zgniatania puszek przy zeskoku z wysokiej przyczepy, czy konkursu przeskoku nad taśmą przy pomocy śmiałków z publiczności, a wszystko to na specjalnych rowerach bez siodełek. Współorganizator: PokazyRowerowe.pl

Jazda na rolkach

Rollschool to profesjonalna szkoła jazdy na rolkach i wrotkach. Podczas zajec możesz nauczyć sie nie tylko podstaw jazdy na rolkach – utrzymywania rownowagi, płynnego poruszanai się do przodu, skecania i hamowania, ale także zaawansownaych technik jazdy jak jazda tyłem, skoki, slidy czy freestyle slalom. Rollschool zajmuje się organizacją szkoleń, warsztatów i eventów związanych z jazdą na rolkach – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Współorganizator: Rollschool

Zajęcia lekkoatletyczne

Aktywne warsztaty dla dzieci jednej z najstarszych dyscyplin sportu- lekkiej atletyki. Jej podstawowymi konkurencjami są biegi, skoki, rzuty i chód. Pokażemy jak prawidłowo rzucić młotem, oszczepem, czy też dyskiem. Nasze atrakcje skupimy na tego typu zajęciach. Odbędą się również zajęcia sportowe na zasadzie rywalizacji np. dwóch drużyn, które będą pokonywały ustawiony przez nas tor przeszkód lub wykonywały określone ćwiczenia z wykorzystaniem asortymentu z zestawu lekkiej atletyki dla dzieci. Tego typu zajęcia doskonalą koordynację ruchową oraz wpływają na integrację w grupie. Współorganizator: Firma Polanic

Crossminton Park

To interaktywna impreza adresowana do zwolenników aktywnego wypoczynku. Zgodnie z programem odwiedzający event FreeTime będą mogli skorzystać z bezpłatnej nauki gry w crossmitona pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Dla dzieci przewidziano rywalizację w ramach „Crossminton Kids-Cup”, gdzie po zaliczeniu kilku konkurencji sprawnościowych zdobywa się pamiątkowe medale. Dodatkowo, w ramach konkursu „Zagraj z nami”, wśród wszystkich aktywnych uczestników  Crossminton Park rozlosowany zostanie zestaw do gry-Speedminton S65. Dla osób zainteresowanych uzyskaniem certyfikatów animatora lub instruktora crossmintona przewidziano bezpłatne warsztaty ICO-Basic.

Golf biurowy

Zapraszamy dzieci i dorosłych na turnieje w golfa biurowego, które rozgrywane będą co 1,5 h pod okiem profesjonalnych instruktorów! Współorganizator: Golf Parks Poland Sp. z o. o.

Speed-ball

Speed-ball to pierwszy i jedyny sport z piłeczką i rakietami, w którym występują konkurencje: rozgrywane na czas, w których zawodnicy zobowiązani są do gry obiema rękami, z elementami gry sztafetowej. U nas dowiesz się więcej o tej dyscyplinie sportu i będziesz mógł sam przekonać się, ile daje frajdy!

Nordic Walking

Zapraszamy na warsztaty z zakresu prawidłowej techniki nordic walking, konkursy z nagrodami dla najmłodszych oraz Wielki Marsz Po Zdrowie!
Na stoisku współorganizatora obecny będzie Mistrz Polski w Nordic Walking – Krzysztof Człapski – instruktor i sędzia nordic walking PSNW. Współorganizator: Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking

STREFA GAME:

Games Room

Wypożycz grę planszową i ciesz się wspólnymi chwilami z rodziną i znajomymi! Do dyspozycji zwiedzających oddajemy ponad 300 gier planszowych. Na miejscu będą także instruktorzy, którzy doradzą i wyjaśnią zasadny gry. Współorganizatorzy: firma REBEL, Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki AVANGARDA

Bilard piłkarski

Co to jest bilard piłkarski? Najprościej tłumacząc to połączenie piłki nożnej oraz bilarda. Zamiast kul bilardowych wykorzystuje się piłki, a zamiast kija nogi. Stół do gry ma długość 6,6m i szerokość 3,6m co zapewnia optymalne warunki do grania. Jeśli więc macie ochotę spróbować swoich sił w nietypowych rozgrywkach bilardu piłkarskiego, przyjdźcie na FreeTime!Współorganizator: Piłkarskibilard.pl

WoodGame

Zaprezentujemy Nasze drewniane gry. Wykorzystanie drewna jako podstawowego materiału do tworzenia gier daje znakomity efekt praktyczny i wizualny. Jest on także naturalny, a co za tym idzie – nie szkodzi środowisku. Nasze proekologiczne podejście realizujemy nie tylko poprzez stosowanie drewna.

Nasze gry to odświeżone klasyki, ulepszone standardy oraz nietypowe nowości.

Dodatkowo, organizujemy konkurs z nagrodami, gdzie między innymi wygrać będzie można jedną z Naszych gier oraz zniżki do sklepu WoodGame! Współorganizator: WoodGame

Kapsle

Kapsle – kultowa gra w którą wszyscy grali na swoich podwórkach sami tworząc tory i przeszkody. Teraz znów można zagrać w kapsle na profesjonalnym stole specjalnie zaprojektowanym do tej gry. Przyjdźcie na FreeTime i przywróćcie wspomnienia.
Współorganizator: Piłkarskibilard.pl

STREFA SURVIVAL:

Strzelnica ASG

Lubisz czuć adrenalinę? Interesujesz się bronią? A może kręcą Cię mundury? Jeśli tak, to zapraszamy na strzelnicę, którą specjalnie dla Was przygotuje Team99! Będziecie mogli spróbować swoich sił w strzelaniu z repliki karabinu snajperskiego do przygotowanych celów. W programie także warsztaty robienia strojów maskujących, pokaz karabinów do strzelań długodystansowych oraz kuszy sportowo-myśliwskich. Szczegółowe godziny pokazów i warsztatów już wkrótce! Współorganizator: Team99

Strzelnica pneumatyczna i laserowa

Dla  miłośników sportów strzeleckich Klub Legia Warszawa Sekcja Strzelecka przygotował profesjonalną strzelnicę pneumatyczną! Dodatkowo postrzelać będzie można z broni laserowej (laser biathlonowy) oraz poćwiczyć swoje umiejętności na strzelnicy multimedialnej. Podczas zajęć nauki strzelania uczestnicy nabieraą umiejętności koncentracji, panowania nad swoimi emocjami, wzmacniają charakter, dyscyplinę i poczucie pewności siebie. Serdecznie zapraszamy! Współorganizator: Centralny Wojskowy Klub Sportowy LEGIA Warszawa Sekcja Strzelecka

STREFA HOBBY :

Letnie Halowe Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Zdalnie Sterowanych Onroad

Wielbiciele modeli zdalnie sterowanych mogą zostać świadkami mistrzowskich rozgrywek, które zakończą się wyłonieniem Mistrza Polski Modeli RC! W programie także możliwość poprowadzenia samochodów na mniejszym torze. Organizatorem zawodów jest firma ATA, współorganizatorem Liga Obrony Kraju oraz Komisja Modelarstwa Samochodowego Automobilklubu Polska.

Slackline

Tylko na FreeTime zobaczysz prawdziwych pasjonatów akrobacji na taśmie! To też jedyna szansa spróbować swoich sił w chodzeniu po taśmie, a wszystko to pod okiem mistrzów tej dyscypliny!Współorganizator: Slackhouse

Aeroklub Warszawski

Dla zwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym m.in. pokazy akrobacji modeli samolotowych, wystawę interesujących eksponatów, vouchery na loty samolotowe, szybowcowe oraz skoki spadochronowe. Będzie można porozmawiać z naszymi przedstawicielami – pilotami samolotowymi i szybowcowymi i dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych dyscyplin lotniczych.

STREFA DZIECKA :

Bungee Run

Spróbuj swoich sił w tej nietypowej konkurencji! Zawodnik przypięty do bungee ma za zadanie pokonać jak największą odległość na dmuchanym torze. Powrót na miejsce startu, dzięki sprężystej gumie, jest bardzo szybki. (Firma Poszukiwacze Przygód)   

Zamek dmuchany

Niezastąpiona atrakcja dla najmłodszych. Zabawa wewnątrz dmuchanego zamku wypełnionego piłeczkami: szalone skoki, pościgi- niezapomniane wrażenia gwarantowane! (Firma Poszukiwacze Przygód)

STREFA EDUCATION 

Szkoła tańca Kamili Kajak-Mosejcuk – Polish Club

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.eventfreetime.pl oraz facebook.com/eventfreetime.

Dodaj komentarz