Wyścig XC Hołda Race 30 maja w Chorzowie [aktualizacja]

WYŚCIG ZOSTAŁ ODWOŁANY!

Z przykrością musimy Was powiadomić, że tegoroczna edycja Hołda Race, która miała odbyć się 30 maja w Parku Śląskim, zostaje odwołana z przyczyn niezależnych od nas.

Dołożyliśmy wszelkich starań, byście mogli po raz kolejny uczestniczyć w tym wydarzeniu, mającym już markę i renomę w środowisku kolarskim – niestety nie udało się.

Zrobimy wszystko, by po rocznej przerwie móc zaprosić Was na trasę Hołda Race 2016. Ci, którzy wnieśli już opłaty startowe otrzymają ich zwrot.

Przepraszamy i mamy nadzieję, że powrócicie wraz z nami do dobrego ścigania na HR w przyszłym roku.


Zapraszamy na czwartą edycję Hołda Race, która odbędzie się 30 maja br. na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Hołda Race to 18 kategorii wiekowych, możliwość wyboru trasy pomiędzy typowym XC – techniczną trasą z wieloma przeszkodami, gdzie preferowany jest rower górski, a trasą Hobby, gdzie wystartować może każdy, dla kogo rower to dobry sposób na spędzanie wolnego czasu.

holda_race

Wyścig skierowany jest zarówno dla zawodowców, półzawodowców, amatorów oraz ich rodzin. W miasteczku odbywać będą się także wyścigi dla dzieci, w których start jest bezpłatny.

10 marca zostały uruchomione zapisy na Hołda Race Chorzów 2015, który organizowany jest przez Grupę Kolarską Gomola Trans Airco. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.holdarace.pl.

Trasa XC będzie poprowadzona i oznaczona w terenie po leśnych ścieżkach i duktach oraz alejkach parkowych, będzie zawierała sekcje techniczne. Długość pętli około 5km. Trasa Hobby będzie poprowadzona na trzech pętlach z pominięciem sekcji technicznych.

Program wyścigu

Otwarcie Biura zawodów: godz. 8.00
Odbiór pakietów startowych i dodatkowe zapisy zostaną zamknięte na pół godziny przed startem danego wyścigu.

Start poszczególnych kategorii wiekowych

Pierwsza grupa wyścigów:
10:00 / Kobiety Elita (4 okrążenia)
10:02 / Kobiety Masters 1 (3 okrążenia)
10:05 / Kobiety Juniorki (2 okrążenia)
10:07 / Kobiety Masters 2 (2 okrążenia)

Druga grupa wyścigów:
11:30 / Mężczyźni Junior (3 okrążenia)
11:32 / Mężczyźni Masters 2 (3 okrążenia)
11:35 / Mężczyźni Masters 3 (2 okrążenia)
11:37 / Mężczyźni Masters 4 (1 okrążenie)

13:00 / Hobby OPEN Mężczyźni i Kobiety – 3 okrążenia

Trzecia grupa wyścigów:
14:30 / Mężczyźni Elita (6 okrążeń)
14:32 / Mężczyźni Masters 1 (5 okrążeń)

Uwaga! W trakcie zawodów organizator może podjąć decyzję o łączeniu startów mniej licznych kategorii, prosimy zatem o gotowość do startu przed swoją grupą wyścigów.

Imprezy towarzyszące:
Zawody dla dzieci do lat 14 odbędą się na odrębnej trasie, w trakcie trwania rywalizacji w kategorii Hobby. Zapisy do zawodów dla dzieci będą możliwe wyłącznie w biurze zawodów, w dniu zawodów od godz. 8.00 do 11.00. Start dzieci jest bezpłatny.
Dekoracje dzieci: godz. 15.00
Dekoracje dorosłych: godz. 17.00

Dodaj komentarz