Rusza Akademia Kolarska Cyklo w Gdyni

Początkiem przyszłego roku w Gdyni rusza Akademia Kolarska CYKLO dla dzieci i młodzieży. Głównym celem zajęć będzie wychowywanie dzieci poprzez sport, popularyzowanie wszelkich form kolarstwa oraz wykorzystywanie elementów zdrowej rywalizacji do aktywizacji młodego pokolenia.

Pierwsze zajęcia odbędą się 4 stycznia w Sali Fitness na terenie Gdyńskiego Centrum Sportu. Głównym celem zajęć będzie zaszczepienie w dzieciach spędzania aktywnie wolnego czasu, przekazywanie im poprawnych wzorców ruchowych. W pierwszej części treningów skupiać się będziemy na treningach ogólnorozwojowych, utrwalaniu prawidłowych postaw, rozwinięciu oraz wzmocnieniu mięśni szkieletowych, a także korygowaniu ewentualnych wad postawy.

Treningi będą odbywać się pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej prowadzącej zajęcia w okresie zimowym na Sali raz w tygodniu, a w okresie wiosennym na powietrzu w zależności od warunków pogodowych 2 x tygodniowo Zajęcia będą prowadzone na terenie Gdyńskiego Centrum Sportu – Sala Fitness przy ul. Olimpijskiej 5 z podziałem na trzy grupy wiekowe: I – II klasa SP, III – IV klasa SP, V – VI klasa SP.

Pamiętajcie, że ilość miejsc w grupach jest ograniczona. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Akademii Kolarskiej Cyklo.

Dodaj komentarz