OSHEE startuje z Kellys Cyklokarpaty

Już 22 kwietnia br. rozpoczyna się kolejny cykl rowerowych maratonów Kellys Cyklokarpaty. W tym sezonie zawodnicy mogą liczyć na wsparcie w postaci dodatkowej dawki energii, którą zapewni nowy partner regeneracyjny – firma OSHEE.

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty to cykl 14. wyścigów rowerowych MTB dla amatorów. Odbywają się one w okresie od końca kwietnia do końca września w południowo – wschodniej Polsce. Na każdym z wydarzeń zawodnicy mogą wybierać spośród trzech przygotowanych dystansów, których długość i stopień trudności są zawsze zmienne. Najkrótsza z tras ma zwykle ok. 20 kilometrów, średnia ok. 50 km, a najdłuższa – Giga – ok. 80 km.

Firma OSHEE od dawna motywuje profesjonalnych kolarzy, ale i amatorów czego przykładem są specjalnie izotoniki FOR BIKERIDERS. Napoje idealnie sprawdzają się podczas intensywnych treningów czy maratonów, podczas których organizm traci nie tylko wodę ale i ważne dla zdrowia witaminy, węglowodany czy elektrolity. Izotoniki zawierają odpowiednio dobrane witaminy z grupy B – B3, B5, B6, B7, witaminę E i potas, które wpływają m.in. na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego czy pracę mięśni. Podczas intensywnych treningów organizm traci nie tylko wodę, ale i ważne dla zdrowia witaminy, węglowodany czy elektrolity, dlatego nie można zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu.

Produkty marki OSHEE dostępne będą w bufetach regeneracyjnych na trasie, mecie zawodów, jak również w strefie wyścigów Kids Race adresowanych do najmłodszych adeptów rowerowej przygody.

Dodaj komentarz