Nowy model elektrycznego roweru już dostępny w europie. Honbike Pro bije rekordy popularności!

Rowery elektryczne to świetna alternatywa dla wszystkich tych, którzy uwielbiają jeździć na rowerze, a jednocześnie nie chcą się za bardzo, lub nie mogą się męczyć. Japoński start-up pokazał jednoślad marzenie – lekki, łatwo się go przenosi, a jednocześnie z pięknym designem. Promocyjna cena sprawia, że jest rozchwytywany!

Honbike Pro

Największym plusem tego roweru elektrycznego jest fakt, że nie wykorzystuje ani łańcucha ani paska węglowego, które trzeba konserwować. Zamiast tego, znajduje się niewymagający ingerencji napęd wałowy. Silnik, ukryty w przedniej piaście waży zaledwie dwa kilogramy. Możesz się nim maksymalnie rozpędzić nawet do 25 km/h. Atutem jest również akumulator litowo- jonowy, zapewniający 40 km zasięgu przy jednym ładowaniu.

Złożysz na pół

Honbike Pro to jeden z tych rowerów, które bez problemu złożysz na pół. Uzyskasz wtedy wymiary 990x840x455 mm. Co więcej, cała czynność nie zajmie ci, jeżeli sugerować się danymi producenta, dłużej niż 15 sekund. Całość waży nieco ponad 20 kilogramów. Ma również składane pedały oraz podpórki.

Składa się z 57 komponentów, które są idealnie do siebie dopasowane. Mogą nim jeździć osoby o wzroście od 150 do 190 cm. Wygodne siodełko rowerowe zapewnia pełen komfort. Sterowanie jest dziecinnie proste przez dzięki wyświetlaczowi na kierownicy, automatycznie dostosowującemu się do oświetlenia. Oświetlenie LED, błotniki oraz 20-calowe obręcze ze stopu magnezu, dopełniają całości. Tarczowe hamulce mechaniczne dostępne w standardzie, są miłym dodatkiem. Honbike Pro jeszcze nieźle namiesza na rynku rowerów elektrycznych!