Miejskie nowości Meridy i rowery mistrzów na Kielce Bike-Expo

Nowe miejskie rowery Merida, a także modele zawodowych grup kolarskich Lampre-Merida i Multivan Merida Biking Teamu zostaną zaprezentowane na targach Kielce Bike-Expo.

Od 24 do 26 września podczas Kielce Bike-Expo będzie można obejrzeć nowości Meridy. Swoją premierę będą tam miały miejskie modele Merida Cityway i Classicway. – Naszym absolutnym priorytetem jest jakość wykonania i montażu, przykładamy też dużą wagę do ich designu – mówi Jacek Wajda, product manager odpowiedzialny w Meridzie za miejskie nowości montowane w Polsce. W kolekcji 2016 Merida Polska znajdzie się 9 nowych stylowych modeli. – Ich wysoką jakość osiągamy i kontrolujemy na wiele sposobów, by klient był maksymalnie zadowolony z wygodnej, bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy. Staramy się także, by mimo wysokiej jakości naszych rowerów ich cena była atrakcyjna – podkreśla Wajda. Miejskie nowości Meridy można obejrzeć w Kielcach na stoisku D-36. Znajdą się na nim także nowe dziecięce rowery Drakar, akcesoria B-Skin i De-One, a także bogaty wybór ogumienia CST oraz Maxxis.

SCULTURA TEAM silk-ud_lampre-team

Po raz pierwszy w Polsce zostaną także w Kielcach oficjalnie zaprezentowane nowe modele zawodowych grup kolarskich Lampre-Merida i Multivan Merida Biking Teamu: Scultura oraz Ninety-Six. – Biorąc pod uwagę wszystkie zalety tego roweru, nowa Scultura to bez wątpienia najlepsza szosówka, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Jest to wyczuwalne od pierwszego przekręcenia korbami, nie tylko dla zawodowców – Daniel Schwenk, starszy dyrektor ds. badań i rozwoju w Meridzie. – Nowa Scultura to najbardziej zrównoważony rower szosowy w naszym portfolio. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego niskiej wagi, sztywności, komfortu i aerodynamiki – dodaje Juergen Falke, dyrektor produktów Meridy i szef jej działu badawczo-rozwojowego. Jedna z wersji tego modelu waży 4,56 kg i jest najlżejszym seryjnie produkowanym rowerem na świecie. Duże emocje wzbudza także nowa Merida Ninety-Six, która pomogła ostatnio Ondrejowi Cinkowi zdobyć brązowy medal mistrzostw świata XC. – W bliskiej współpracy z zawodowcami z Multivan Merida Biking Teamu rozwinęliśmy nowy model Ninety-Six do niesamowitego poziomu. Wskrzeszenie legendy to coś wspaniałego – mówi Juergen Falke o całkiem nowej wersji jednego z najbardziej utytułowanych ścigaczy z pełnym zawieszeniem w historii. Ultranowoczesną broń Multivan Merida Biking Teamu, a także szybki i komfortowy sprzęt grupy Lampre-Merida można obejrzeć podczas Kielce Bike-Expo na wystawie Taiwan Excellence (G-1).

Fot. Merida Polska

Dodaj komentarz