Mazovia MTB Zimą 2015 w Karczewie

Zapraszamy na drugi maraton z cyklu Mazovia MTB Zimą 2015, który zostanie rozegrany  w Karczewie 8 marca (niedziela). Uczestnicy będą mieli zapewnione jak zawsze biuro zawodów, prysznice oraz ciepły posiłek. Będą ogrzewane pomieszczenia dla zawodników. Dodatkowo każdy startujący po raz pierwszy w zimowym cyklu otrzyma w formie upominku krem ochronny na zimę od firmy Lirene. Zawodnicy będą klasyfikowani indywidualnie, drużynowo oraz według startujących rodzin.

Biuro zawodów mieścić się będzie w Hali Sportowej na skrzyżowaniu ulic Westerplatte i Otwockiej. Start imprezy o godzinie 11:00 przy ul. Armii Krajowej 80.

logo_zima

Maratony zimowe to wyjątkowa zabawa dla wszystkich, którzy kochają jeździć na rowerze przez cały rok. Jest to niezastąpiony trening przed sezonem letnim, który daje możliwość zahartowania organizmu. To także, a może przede wszystkim, wspaniała okazja, żeby sprawdzić się w niecodziennych warunkach i spotkać ciekawych ludzi o podobnych pasjach.

Maraton w Karczewie to druga impreza z cyklu Mazovia MTB Zimą. Ostatni start i finał zarazem odbędzie się w Długosiodle (22 marca). Zapisy i szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.mazoviamtb.pl/zima

Dodaj komentarz