Gadżety do roweru dla miłośników elektroniki. Będziesz chciał mieć je wszystkie!

Wszyscy doskonale wiemy, że zakup roweru to jedno, a dodatki, to kolejne koszty. I to czasem całkiem spore. Producenci prześcigają się w coraz to nowych rozwiązaniach, mających ułatwić i uprzyjemnić jazdę na jednośladzie. Co nowego?

Kamerka sportowa

Przyczepiona do ramy roweru i kasku, pozwala na utrwalenie nie tylko przepięknych widoków, ale i całego przebiegu jazdy. Przydaje się do powspominania w długie, zimowe wieczory. Albo też, może posłużyć jako dowód w sprawie, gdy będziemy świadkami lub uczestnikami wypadku.

Zamek rowerowy na bluetooth

O tym, że popyt na rowery jest ogromny, wiemy wszyscy. Złodzieje tylko czekają na naszą nieuwagę. Aby dobrze zabezpieczyć się przed kradzieżą, można zaopatrzyć się w zamek rowerowy na bluetooth. Taki zamek od razu przyśle powiadomienie na telefon o ewentualnej próbie cięcia, demontażu lub też usuwania samego alarmu. Przydatne, gdy nie garażujesz roweru!

Czujnik prędkości i pedałowania

To zabawka dla wszystkich tych, którzy profesjonalnie podchodzą do tematu treningów rowerowych. Urządzenia takie zwykle łączą się przez bluetooth, przekazując dane do wskazanej aplikacji.

Air Tagi

Są to niewielkie urządzenia, które raz ukryte w rowerze, będą informowały o miejscu jego pobytu. Gdy ktoś kradnie twój rower, szybko zlokalizujesz złodzieja. Do momentu rzecz jasna, aż ten nie znajdzie przekaźnika.

Pompka rowerowa

Ale nie taka zwykła, ciężka i nieporęczna. W sklepach możesz znaleźć elektroniczne alternatywy, które świetnie sobie radzą nie tylko z kołami, ale i z piłkami. Mają wbudowany akumulator, więc nie musisz tracić dodatkowej siły na pompowanie.