FreeTime zaraża pasją do aktywnego życia

Życie ma wiele barw… na wyciągnięcie ręki. To hasło tegorocznego Eventu dla poszukujących pasji FreeTime, który odbędzie się w dniach 17-18 czerwca w warszawskim EXPO XXI. Dwa dni, wielu pasjonatów, moc atrakcji i sportowy klimat, to wszystko jeszcze przed wakacjami!

Event dla poszukujących pasji FreeTime to dwudniowe wydarzenie promujące życie aktywne i z pasją. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele wielu dyscyplin sportowych, znani sportowcy, hobbyści, amatorzy wszelkich sportów i ludzie rozkochani w aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Nie zabraknie także pasjonatów kulturystyki i fitness oraz aktywnych warsztatów, które nadadzą naszej imprezie prawdziwie energetyczny charakter!

Zabierz dzieci, rodziców, znajomych i przyjaciół i przyjdź na Event FreeTime. To doskonała okazja do wspólnej zabawy, aktywnego wypoczynku i poznania wielu interesujących ludzi. W programie między innymi: pokazy akrobatyczne, warsztaty z olimpijczykami, strefa gier planszowych, mini golf, strzelnica i wiele innych. U nas poznasz ludzi z pasją, którzy zarażać będą pozytywnym myśleniem oraz podzielą się swoim przepisem na życie pełną piersią.

Atrakcje zawarte w programie

STREFA ACTIVE

– Zajęcia lekkoatletyczne

Aktywne warsztaty dla dzieci jednej z najstarszych dyscyplin sportu- lekkiej atletyki. Jej podstawowymi konkurencjami są biegi, skoki, rzuty i chód. Pokażemy jak prawidłowo rzucić młotem, oszczepem, czy też dyskiem. Nasze atrakcje skupimy na tego typu zajęciach. Odbędą się również zajęcia sportowe na zasadzie rywalizacji np. dwóch drużyn, które będą pokonywały ustawiony przez nas tor przeszkód lub wykonywały określone ćwiczenia z wykorzystaniem asortymentu z zestawu lekkiej atletyki dla dzieci. Tego typu zajęcia doskonalą koordynację ruchową oraz wpływają na integrację w grupie.Współorganizator: Firma Polanic

-Crossminton Park

To interaktywna impreza adresowana do zwolenników aktywnego wypoczynku. Zgodnie z programem odwiedzający event FreeTime będą mogli skorzystać z bezpłatnej nauki gry w crossmitona pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Dla dzieci przewidziano rywalizację w ramach „Crossminton Kids-Cup”, gdzie po zaliczeniu kilku konkurencji sprawnościowych zdobywa się pamiątkowe medale. Dodatkowo, w ramach konkursu „Zagraj z nami”, wśród wszystkich aktywnych uczestników  Crossminton Park rozlosowany zostanie zestaw do gry-Speedminton S65. Dla osób zainteresowanych uzyskaniem certyfikatów animatora lub instruktora crossmintona przewidziano bezpłatne warsztaty ICO-Basic.

-Golf biurowy
Zapraszamy dzieci i dorosłych na turnieje w golfa biurowego, które rozgrywane będą co 1,5 h pod okiem profesjonalnych instruktorów!Współorganizator: Golf Parks Poland Sp. z o. o.

-Speed-ball

Speed-ball to pierwszy i jedyny sport z piłeczką i rakietami, w którym występują konkurencje: rozgrywane na czas, w których zawodnicy zobowiązani są do gry obiema rękami, z elementami gry sztafetowej. U nas dowiesz się więcej o tej dyscyplinie sportu i będziesz mógł sam przekonać się, ile daje frajdy!

-Nordic Walking

Zapraszamy na warsztaty z zakresu prawidłowej techniki nordic walking, konkursy z nagrodami dla najmłodszych oraz Wielki Marsz Po Zdrowie!

Na stoisku współorganizatora obecny będzie Mistrz Polski w Nordic Walking – Krzysztof Człapski – instruktor i sędzia nordic walking PSNW.

Współorganizator: Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking

person-983889_1280

STREFA GAME:

-Games Room

Wypożycz grę planszową i ciesz się wspólnymi chwilami z rodziną i znajomymi! Do dyspozycji zwiedzających oddajemy ponad 300 gier planszowych. Na miejscu będą także instruktorzy, którzy doradzą i wyjaśnią zasadny gry.Współorganizatorzy: firma REBEL, Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki AVANGARDA

Bilard piłkarski

Co to jest bilard piłkarski? Najprościej tłumacząc to połączenie piłki nożnej oraz bilarda. Zamiast kul bilardowych wykorzystuje się piłki, a zamiast kija nogi. Stół do gry ma długość 6,6m i szerokość 3,6m co zapewnia optymalne warunki do grania. Jeśli więc macie ochotę spróbować swoich sił w nietypowych rozgrywkach bilardu piłkarskiego, przyjdźcie na FreeTime!Współorganizator: Piłkarskibilard.pl

STREFA SURVIVAL :

-Strzelnica ASG

Lubisz czuć adrenalinę? Interesujesz się bronią? A może kręcą Cię mundury? Jeśli tak, to zapraszamy na strzelnicę, którą specjalnie dla Was przygotuje Team99! Będziecie mogli spróbować swoich sił w strzelaniu z repliki karabinu snajperskiego do przygotowanych celów. W programie także warsztaty robienia strojów maskujących, pokaz karabinów do strzelań długodystansowych oraz kuszy sportowo-myśliwskich. Szczegółowe godziny pokazów i warsztatów już wkrótce!Współorganizator: Team99

-Strzelnica pneumatyczna i laserowa

Dla  miłośników sportów strzeleckich Klub Legia Warszawa Sekcja Strzelecka przygotował profesjonalną strzelnicę pneumatyczną! Dodatkowo postrzelać będzie można z broni laserowej (laser biathlonowy) oraz poćwiczyć swoje umiejętności na strzelnicy multimedialnej. Podczas zajęć nauki strzelania uczestnicy nabieraą umiejętności koncentracji, panowania nad swoimi emocjami, wzmacniają charakter, dyscyplinę i poczucie pewności siebie. Serdecznie zapraszamy!

Współorganizator: Centralny Wojskowy Klub Sportowy LEGIA Warszawa Sekcja Strzelecka

STREFA HOBBY :

-Mistrzostwa Polski Modeli Zdalnie Sterowanych Tamiya

Wielbiciele modeli zdalnie sterowanych mogą zostać świadkami mistrzowskich rozgrywek, które zakończą się wyłonieniem Mistrza Polski Modeli RC! W programie także możliwość poprowadzenia samochodów na mniejszym torze.

Organizatorem zawodów jest firma ATA, współorganizatorem Liga Obrony Kraju oraz Komisja Modelarstwa Samochodowego Automobilklubu Polska.

-Slackline

Tylko na FreeTime zobaczysz prawdziwych pasjonatów akrobacji na taśmie! To też jedyna szansa spróbować swoich sił w chodzeniu po taśmie, a wszystko to pod okiem mistrzów tej dyscypliny!Współorganizator: Slackhouse

STREFA EDUCATION :

– Modelowanie 3D i druk 3D – warsztaty

Drukarnia Golem 3D zaprasza na wyjątkowe warsztaty! Zapewnimy stanowiska komputerowe z bezpośrednim dostępem do drukarki 3D. Pod okiem specjalistów będzie można rozwinąć skrzydła i dać upust swojej kreatywności. Udział w warsztatach może wziąć każdy, bez względu na wiek i zasób wiedzy na temat modelowania 3D i druku przestrzennego. Bloki warsztatowe będą trwać 120 min. Wejście za okazaniem karnetu, informacje wkrótce.

Współorganizator: Drukarnia Golem 3D

STREFA DZIECKA :

– Bungee Run

Spróbuj swoich sił w tej nietypowej konkurencji! Zawodnik przypięty do bungee ma za zadanie pokonać jak największą odległość na dmuchanym torze. Powrót na miejsce startu, dzięki sprężystej gumie, jest bardzo szybki.

(Firma Poszukiwacze Przygód)

– Zamek dmuchany

Niezastąpiona atrakcja dla najmłodszych. Zabawa wewnątrz dmuchanego zamku wypełnionego piłeczkami: szalone skoki, pościgi- niezapomniane wrażenia gwarantowane! (Firma Poszukiwacze Przygód)

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.eventfreetime.pl oraz facebook.com/eventfreetime.

Dodaj komentarz