Downhill City Tour Ustroń 4 października

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja Downhill City Tour, która odbędzie się w Ustroniu 4 października 2015 roku. Impreza organizowana jest przez wrocławską Fundację KULT, a jej głównym celem jest przełamanie konwencjonalnej formy downhillu i przeniesienie go z górskiej scenerii w samo serce miasta.

Jak zapewniają organizatorzy trasa wyścigu będzie naszpikowana przeszkodami, które będą niesamowicie widowiskowe. Zapraszamy wszystkich do kibicowania – zapowiada się wiele atrakcji oraz konkursów dla każdej grupy wiekowej.

Przypomnijmy, że 28 czerwca w Kłodzku odbyła się pierwsza edycja zawodów Downhill City Tour, gdzie w  pięciu kategoriach wzięło udział 40 zawodników. Nagrodę główną  za osiągnięcie najkrótszego czasu przejazdu otrzymał Konrad Zamojski startujący w kategorii Hobby Full. W kategorii Elita najlepszy okazał się Bartosz Giemza, natomiast mistrzem kategorii Hardtail został Mateusz Zelek. Najlepszym spośród Masterów okazał się Jakub Durlik, a wśród Juniorów zwyciężył Martin Malison.

Więcej informacji na www.downhillcitytour.pl

Dodaj komentarz