BikePress regionalnym partnerem medialnym Maratonów Rowerowych Lang Team

Miło nam poinformować, że portal rowerowy BikePress.pl został regionalnym partnerem medialnym Maratonów Rowerowych Lang Team. Specjalnie dla Was otworzyliśmy dział w naszym portalu, w którym będziemy zamieszczać najnowsze informacje dotyczące Maratonów Rowerowych Lang Team. 

W dziale Maratony Rowerowe Lang Team znajdziecie zapowiedzi najbliższych maratonów, relacje, galerie zdjęć i wiele ciekawych informacji.

W tym roku cykl siedmiu maratonów dla amatorów i zawodowców organizowany jest pod nazwą Maratony Rowerowe Lang Team. W ramach cyklu zostaną rozegrane cztery wyścigi Skandia Maraton Lang Team, a także BUKOVINA Lang Team Maraton, Krokowa Lang Team Maraton i Kwidzyn Lang Team Maraton. Idea wszystkich zawodów jest niezmienna od samego początku, czyli od 2007 roku – promocja kolarstwa i jazdy na rowerze, propagowanie zdrowego trybu życia i aktywnego wypoczynku oraz promocja najpiękniejszych miejsc naszego kraju. W maratonach wystartować może każdy, niezależnie od wieku i umiejętności – wystarczy mieć rower i kask. Dla wszystkich przygotowane zostały trzy dystanse (Mini, Medio i Grand Fondo), a najmłodsi mogą spróbować sił na Paradzie Rodzinnej – niedługiej rundzie, którą mogą pokonać sami lub w asyście rodziców. W ubiegłym roku we wszystkich edycjach na starcie stanęło w sumie ponad osiem tysięcy uczestników, co było rekordowym osiągnięciem.

KALENDARIUM 2016:

16.04 – Skandia Maraton Lang Team Warszawa Wilanów

07.05 – Skandia Maraton Lang Team Kraków

21.05 – Skandia Maraton Lang Team Gdańsk

11.06 – BUKOVINA Lang Team Maraton MTB

30.07 – Krokowa Lang Team Maraton MTB

17.09 – Skandia Maraton Lang Team Dąbrowa Górnicza

01.10 – Kwidzyn Lang Team Maraton MTB

MRLT_mapa2016

Do udziału w zawodach można się zapisywać przez internet na stronie www.skandiamaraton.pl oraz www.maratonylangteam.pl. Zgłoszeń można również dokonywać w Biurze Zawodów w miasteczku wyścigu. Wśród nagród dla najlepszych zawodników są kolarskie stroje Quest, zestawy produktów energetycznych Vitarade, akcesoria i osprzęt rowerowy Shimano, zegarki Festina, opony CST, bagażniki rowerowe Thule i kolarskie nagrody od Harfa Harryson. Podczas wszystkich edycji będzie także rozgrywana Premia Shimano z dodatkowymi nagrodami.

Dodaj komentarz