Numery startowe Bike Maraton i Zamana Group na aukcjach WOŚP

Jak co roku organizatorzy maratonów rowerowych przyłączają się do 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oferując na aukcjach numery startowe w maratonach Bike Maraton oraz  imprezach organizowanych przez Zamana Group w 2016 roku. 

Bike Maraton po raz kolejny włącza się w udział 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak w latach ubiegłych podczas aukcji w portalu Allegro będzie można zdobyć 1 nr startowy w Bike Maraton 2016, który uprawnia do bezpłatnego udziału we wszystkich edycjach Bike Maraton oraz innych imprez organizowanych przez Grabek Promotion – Bike Adventure, Szosowy Klasyk i Uphill Race Śnieżka.

Aukcja startuje od kwoty 1 zł i dostępna jest pod tym adresem. Podczas kilku lat licytowania 1 nr startowego udało nam się zebrać ponad 45 tys. zł a najbardziej gorąca licytacja w styczniu 2014 roku zatrzymała się na kwocie 19 100 zł. Co ciekawe od zawsze zwycięża ten sam człowiek – Jan Mateja.

Nr_1_BM2016

W tym roku na charytatywnej aukcji fundacji Jurka Owsiaka można wylicytować wyjątkowy numer startowy z JEDYNKĄ oraz specjalny pakiet startowy, upoważniający do bezpłatnego udziału we wszystkich imprezach organizowanych przez Zamana Group w 2016 roku: MAZOVIA MTB MARATHON, NORTHTEC MTB ZIMĄ, MAZOVIA 24H MARATHON, GWIAZDA PÓŁNOCY, GWIAZDA POŁUDNIA oraz KROSS ROAD TOUR. Aukcja dostępna jest pod tym adresem. 

s-196_wosp_plansza

Dodaj komentarz