Akcja „150 cm” – czuj się bezpiecznie na drodze i odbierz naklejkę

Akcja „150 cm” to kampania społeczna odbywająca się w ramach projektu „TERAZ ROWER”. Skierowana jest do kierowców i ma na celu ona poprawę bezpieczeństwa rowerzystów na drodze. Kierowca może umieścić naklejkę „150 cm” na swoim samochodzie i pokazać, że też jest rowerzystą lub solidaryzuję się z cyklistami.

Portal BikePress wspiera różnego rodzaju inicjatywy rowerowe, dlatego mamy dla Was do rozdania 20 naklejek „150 cm”. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa oraz zwiększenie komfortu rowerzystów. Akcja nie jest skierowana przeciwko kierowcom. Zdajemy sobie sprawę, że na drogach często brakuje miejsca, a wyprzedzanie jest uciążliwe dla kierowców. Chcemy, aby dzięki tej akcji poprawiło się bezpieczeństwo rowerzystów jak i kierowców.

W naszym kraju nadal brakuje odpowiednich ścieżek rowerowych, a infrastruktura drogowa nie zaskakuje. Nadal brakuje odpowiednich nawierzchni oraz szerokich i bezpiecznych poboczy. Zależy nam również na nawiązaniu dobrych relacji między rowerzystami a kierowcami.

150cmnaklejka

logo

Odbierz swoją naklejkę „150 cm”

Chcesz otrzymać naklejkę „150 cm”? Specjalnie dla czytelników naszego portalu mamy do rozdania 20 naklejek. Wystarczy wypełnić poniższy formularz! Pierwsze 20 osób od których otrzymamy zgłoszenia otrzymają naklejkę „150 cm” zupełnie za darmo!

[contact-form-7 id=”5272″ title=”150cm”]

Dodaj komentarz