17 lutego rusza Zimowy Poland Bike Marathon w Nieporęcie

17 lutego rusza Zimowy Poland Bike Marathon organizowany przez Grzegorza Wajsa. Miłośnicy rowerów górskich ścigać będą się w trzech podwarszawskich miejscowościach: Nieporęt (17 lutego), Kobyłki (3 marca) oraz Marki (17 marca).

Zimowy Poland Bike Marathon rozgrywany będzie na trzech dystansach: FAN (4-10 km, dzieci i młodzież), MINI (15-25 km) oraz MAX (30-45 km). Podobnie jak w sezonie letnim, tak i zimowym – oprócz wielu kategorii wiekowych na każdym z dystansów – będą prowadzone klasyfikacje drużynowa i rodzinna. Do klasyfikacji generalnej zostaną zaliczone punkty z dwóch najlepszych startów. Zimowy Poland Bike Marathon wchodzi w skład punktacji Omnium Poland Bike, która uwzględnia m.in. LOTTO Poland Bike Marathon.

Zapraszam na trzecią już rowerową zimę z Poland Bike – mówi Grzegorz Wajs, organizator Zimowego Poland Bike Marathon. – Liczę, że nasza propozycja ponownie przypadnie do gustu kolarskim maratończykom. Zimowy Poland Bike Marathon, jak co roku, jest znakomitą rozgrzewką przed nowym sezonem LOTTO Poland Bike Marathon. A jednocześnie ma to wszystko, co charakteryzuje nasz główny cykl oraz imprezy pod hasłem Poland Bike. Zapewniamy dobrą zabawę, ciekawe trasy z trzema dystansami, atrakcyjne nagrody i upominki oraz kolarskie miasteczka w pobliżu ciepłych hal sportowych. Mamy też istotny bonus sektorowy. Zimą każdy może poprawić swój sektor startowy. Spadków nie przewidujemy, co najwyżej będzie można zachować sektor dotychczasowy. Zapraszam na Zimowy Poland Bike Marathon do Nieporętu, Kobyłki i Marek!

Dodaj komentarz