ŻTC BIKE RACE w Łyszkowicach już 30 kwietnia

30 kwietnia odbędzie się drugi etap cyklu kolarskiego ŻTC BIKE RACE. W ostatnią niedzielę miesiąca stolica polskiego kolarstwa przenosi się do Łyszkowic!

Start zawodów nastąpi tradycyjnie już o godzinie 12:00. W zależności od kategorii wiekowej kolarze będą rywalizować na dystansie od 24,2 do 96,8 kilometra. Start i meta zlokalizowane będą w Łyszkowicach przy ulicy Gminnej, następnie nastąpi wyjazd z Łyszkowic ulicą Księstwa Łowickiego, przez Parysówkę, Kresy, Pszczonówkę, Kaperę, Bobrowo, Starą Wieś, Uchań Górny, Kalenice i Baranówkę do przejazdu nad A2, po przecięciu peleton skieruje się na północ przez Rozdzielnię okrążając Czatolin, po czym nastąpi powrót do przejazdu nad A2 i wjazd do Łyszkowic, dalej w prawo w ulicę Wolności i do ulicy Gminnej gdzie jest meta.

Jeśli wierzyć zapewnieniom synoptyków, czeka nas piękna, słoneczna pogoda. Zatem nie pozostaje nic innego tylko stanąć do rywalizacji o miano najlepszego kolarza Rally Łyszkowice 2017.

W tym roku cykl imprez kolarskich ŻTC BIKE RACE odbywać się będzie od kwietnia do września i składać się będzie z 11 etapów rozgrywanych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Rywalizacja ruszyła 23 kwietnia w Grójcu. Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

Dodaj komentarz