XI Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021

25 lipca 2021 roku, w Sulechowie odbył się wyścig kolarski XI Grand Prix Kaczmarek Electric MTB w Sulechowie. Organizator, Stowarzyszenie Bije & Run Promotion z Wolsztyna spisał się na medal.

Skupiając się na dyscyplinie MTB przygotował doskonałą trasę skierowaną dla Elity oraz Elity Kobiet. Całość wyścigu odbywała się w Lubuskim Regionalnym Związku Kolarskim. Głównym sędziom był Janusz Jagielski.

Wyścig na długości 67,8 km był niezwykle zacięty a walka o podium toczyła się do ostatniej chwili. W końcu pierwsze miejsce zajął zawodnik z numerem 934, Marek Konwa z UKS Krupiński Suszec KONWA bike. Drugie miejsce z podobnym czasem zajął Piotr Konwa z SGR Specjalized. Pierwszą trójkę zamknął Grzegorz Garbarek z REAL 64-STO, z czasem 2:52:16. 10 zawodników nie zostało sklasyfikowanych.