W poszukiwaniu pomysłu na własny rower – LOCA BIKES

Ostatnio dla miłośników indywidualizmu pisaliśmy o naklejkowych możliwościach, dziś dla znudzonych klasyką, standardowym wyglądem, a lubiących przykuwać wzrok „ugryziemy” temat z nieco innej strony.

LOCA BIKES jest polską firma z Wrocławia, która tworzy rowery z własną historią i charakterem. Mocne i odważne zestawienia kolorów, nietypowa grafika w połączeniu z jakością i precyzją wykonania czynią rowery wychodzące z pod ich ręki równie ładnymi jak i sprawnymi.

IMG_0803

Po pierwsze zabawa kolorem i stylem. Lazur z pomarańczą, seledyn z ostrym różem, wzory i nadruki od geometrycznych po tygrysią panterkę, różnobarwne siodełka, łańcuchy i właściwie co tylko się da. Oryginalność pod każdym względem, a przy tym porządna dawka energii, bo już od samego patrzenia na takie cudeńka nogi same pedałują.

Po drugie indywidualizm. Rowery tworzone są ręcznie, a to daje szerokie pole do popisu. Oprócz  egzemplarzy tworzonych przez stałych projektantów, każdy klient może zaproponować swój własny model. Z kolei tym mniej odważnym lub brakującym pomysłu producent proponuje wspólne stworzenie unikatowego roweru odzwierciedlającego temperament przyszłego właściciela. „Kropką nad i” są nazwy, a raczej imiona poszczególnych modeli, Street Baron, Pan Wąs czy Zebra on Grass to osobowość sama w sobie.

strawberries

Po trzecie jakość. Kolorowe, indywidualne i w dodatku sprawne. Rowery konstruowane i malowane są ręcznie. Rama pokrywana jest potrójną warstwą farby, dzięki czemu wygląda bardzo estetycznie. Dla zwolenników szybkiej, miejskie jazdy idealne będzie ostre koło i single speed, dla panów preferujących wszechstronność użytkowania egzemplarz miejski ważący od 5 do 7 kg mniej, niż standardowe modele dostępne na rynku . W praktyce oznacza to mniej wysiłku, a więcej frajdy z jazdy. Oczywiście zadbano również o najbardziej wybredną cześć  miłośników dwóch kółek. Dla pań dopieszczona wersja damska. W ofercie producenta znajdziecie też solidne części rowerowe oraz akcesoria, które w zależności od potrzeb są do zdobycia w surowej i pomalowanej wersji.

Na koniec miła niespodzianka. Przyznacie sami, że cena 2499 zł za rower z niemasowej produkcji to magnetyzująca przyjemność.

Picture 027

Strona producenta: www.locabikes.pl

Dodaj komentarz