Ruszyły zapisy na wiosenną edycję Garmin MTB Series 2018!

Właśnie ruszyły zapisy na pierwszą wiosenną edycję Garmin MTB Series 2018! Podczas wiosennej edycji cyklu zawodnicy będą się ścigać tydzień po tygodniu w okolicach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Tak jak podczas edycji jesiennej amatorzy kolarstwa górskiego będą rywalizować podczas trzech etapów: 8 kwietnia (niedziela) w Gdańsku, 14 kwietnia (sobota) w Otominie i 21 kwietnia (sobota) w Sopocie.

Od początku zawodom z cyklu Garmin MTB Series przyświeca zasada „Minimum asfaltu, maksimum frajdy”, dlatego wszystkie trasy będą różnorodne, a tym samym atrakcyjne dla zawodników. Kolarze będą mieli do wyboru jeden z dwóch dystansów: MINI o długości około 25 km oraz MAXI z dystansem około 50 km. Szczegóły tras zostaną podane już niebawem.

Niewątpliwie na trasach tegorocznej edycji Garmin MTB Series, każdy znajdzie coś dla siebie. Trasy będą specjalnie przygotowane i  ciekawe. Cykl z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem, a pierwsza w historii wiosenna edycja zawodów to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą sprawdzić swoją formę po zimowym okresie przygotowań.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej cyklu www.mtbseries.pl . Dla pierwszych 100 zgłoszonych osób organizatorzy przygotowali specjalne rabaty! Więcej informacji znajdziecie na facebookowym profilu cyklu: https://www.facebook.com/mtbseries/.

Dodaj komentarz