Rusza Mobilne Centrum Testowe Meridy

12 marca rusza w Warszawie Mobilne Centrum Testowe Meridy, dzięki któremu będziemy mogli przetestować ponad 30 rowerów z najwyższej półki. Ciężarówkę Meridy wypełnią m.in. maszyny zawodowych grup Lampre-Merida i Multivan Merida Biking Teamu.

Ponad 30 modeli rowerów najwyższej klasy będzie można przetestować w Mobilnym Centrum Testowym Meridy, które będzie poruszać się po całej Polsce. Ciężarówka Meridy rozpocznie swoją trasę już 12 marca w Warszawie i w kolejne weekendy będzie się zatrzymywać w punktach wyznaczonych przez sklepy z sieci sprzedaży Merida Polska. Podczas całodniowych testów każdy zainteresowany może wypróbować na trasie głównie karbonowe górskie i szosowe rowery Merida, a także wiele innych. Wszystkie modele będą dostępne w różnych rozmiarach ram. Aby przetestować wyposażenie Mobilnego Centrum Testowego Merida, wystarczy zapisać się w sklepie biorącym udział w akcji. Listę współtworzących ją sklepów, a także dostępne do testowania rowery wraz z rozmiarami ram, można znaleźć na www.rowerymerida.pl/testy.

ban_3000px_press

– Zachęcamy wszystkich miłośników dwóch kółek do udziału w naszych testach. Przygotowaliśmy przegląd naszej kolekcji i wypełniliśmy ciężarówkę tak, by każdy mógł w niej znaleźć coś dla siebie – mówi Mateusz Musioł z biura prasowego Merida Polska. – W jak najlepszym doborze testowego roweru pomoże to, że każdy model będzie dostępny w kilku rozmiarach – dodaje. W zestawie ponad 30 rowerów znajdą się maszyny, na których zawodnicy grup Lampre-Merida i Multivan Merida Biking Teamu startują w najważniejszych wyścigach świata. Jedną z nich jest Scultura, ulubiony rower Przemysława Niemca. Odkąd zadebiutowała ona na Giro d’Italia 2015, wzbudza ogromne zainteresowanie światowych mediów i zbiera świetne recenzje w opiniotwórczych rowerowych i kolarskich czasopismach. – Biorąc pod uwagę wszystkie zalety tego roweru, nowa Scultura to bez wątpienia najlepsza szosówka, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Jest to wyczuwalne od pierwszego przekręcenia korbami, nie tylko dla zawodowców – podkreśla Daniel Schwenk, starszy dyrektor ds. badań i rozwoju w Meridzie. Uczestnicy testów będą się mogli o tym przekonać już wkrótce, podobnie jak o aerodynamicznych zaletach modelu Reacto.

Dodaj komentarz