Rowerowa modowa rewolucja na głowie

Kask rowerowy podczas jazdy to dla części rowerzystów oczywistość, dla innych zaś dylemat, czy ten sportowy element pasuje do ubioru. Na polskim rynku dostępne są już modne kaski rowerowe hiszpańskiej firmy Closca™, które rozwiewają te wątpliwości. Teraz można chronić głowę jednocześnie modnie wyglądając. Dodatkowo kaski Closca™ są składane, dzięki czemu łatwo je przechowywać w biurze lub na uczelni.  

W polskich miastach co roku pojawia się na drogach coraz więcej cyklistów. Młodsi i starsi chętnie wsiadają na rower, który stał się dla wielu osób podstawowym środkiem transportu. Rowery miejskie to dla wielu także moda pozwalająca wyrazić swoją osobowość. Kaski Closca™ dedykowane są rowerzystom, którzy cenią możliwość wyróżnienia się i styl.

kask2

Wygodnie i modnie

Innowacyjne kaski rowerowe Closca™ łączą w sobie dwa ważne elementy. Pierwszym jest opatentowany i łatwy w obsłudze system składania. Rozwiązuje on problem przechowywania kasku w pracy czy w szkole. Kaski zostały skonstruowane tak, że po złożeniu z łatwością zmieszczą się w torbie lub w szufladzie.

Drugim elementem wyróżniającym kaski Closca™ są wymienne pokrowce oferowane w kilku wersjach. Atrakcyjnie wyglądają, można je łatwo zmieniać, aby dobrać nawet do eleganckiego stroju. Podstawowa gama to 6 kolorów, a producent zachęca również do zaprojektowania własnego pokrowca. Od teraz kask może być modnym i designerskim dopełnieniem stroju rowerzysty.

Dodatkowo w Warszawie prowadzony jest spersonalizowany sposób sprzedaży. Można umówić indywidualną wizytę przedstawiciela, który zaprezentuje kask i pomoże dobrać właściwy rozmiar.

kask3

Poznaj hiszpańską markę

Closca™ to młoda hiszpańska marka, która zrodziła się z potrzeby rowerzystów. Firma prężnie rozwija się i wkrótce oferowane będą inne akcesoria rowerowe oraz odzież. Kaski Closca™ można zakupić w sklepie internetowym Closca™ Shop, dostępne są również w sklepie Bike Belle oraz na Mustache.pl. Kaski wykonane są ze specjalnej pianki EPP i mają certyfikaty bezpieczeństwa: EN 1078 (europejski) i CPSC 1203 (amerykański). Dostępne są w trzech rozmiarach: S, M i L.

Więcej informacji na stronie: www.pl.closca.co oraz www.facebook.com/CloscaPolska.

Dodaj komentarz