Nowy kask Bontrager Quantum MIPS

Nowy kask Quantum od Bontragera to przede wszystkim wszechstronność, komfort, styl i bezpieczeństwo. Zastosowano w nim również technologię MIPS, która gwarantuje nam bezpieczeństwo na każdej trasie. Prezentowany model dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, zarówno męskich jak i damskich.

Kaski Quantum zapewniają nam wyjątkową wentylację oraz idealną ochronę. Zdejmowana osłona zdecydowanie ułatwia korzystanie z kasku, czyniąc z Quantum kask do wszystkich zastosowań. Kask został wyposażony w system MIPS (Multi-Directional Impact Protection System). System ten jest przełomową konstrukcją naśladująca naturalny sposób w jaki nasz mózg chroni się podczas uderzenia pod różnym kątem. Warstwa pomiędzy skorupą a wyściółką kasku MIPS może przekierować energię podczas uderzenia, oferując tym samym lepszą ochronę podczas uderzeń pod kątem.

Fot. Trec
Fot. Trec

Sam kask został stworzony z kompozytu in-mold, który wzmacnia jeszcze bardziej kask i pozwala na zastosowanie większej ilość otworów wentylacyjnych. Wyposażony został w system dopasowania Headmaster, który umożliwia regulację wysokości i obwodu jedną ręką. Wnętrze kasku jest bardzo wygodne, odprowadza wilgoć i jest bardzo łatwe do wyczyszczenia. Dodatkowe zagłębione kanały zapewniają przepływ powietrza przez kask i nad głową.

Fot. Trec
Fot. Trec

Producent zapewnia również gwarancję wymiany kasku w razie kolizji. Jeżeli w pierwszym roku użytkowania kasku dojdzie do wypadku, możesz zgłosić się do firmy Trek z rozbitym kaskiem, oryginalnym dowodem zakupu i szczegółowym opisem wypadku oraz podać adres, na jaki ma zostać przesłany nowy kask.

Cena: 449 zł

Fot. Trec
Fot. Trec

Dodaj komentarz