KROSS zaprezentuje modele z kolekcji 2017 podczas Mistrzostw Świata MTB

Najważniejsza impreza cross-country tego roku odbędzie 28.06-3.07 w Czechach, na odnowionej trasie w Novym Meście. Polski producent rowerów Kross, który jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia, będzie wspierał członków drużyny Kross Racing Team z Mają Włoszczowską i Fabianem Gigerem (Szwajcaria) na czele w walce o czołowe lokaty. Każdy fan będzie mógł odebrać darmowy pakiet kibica ze stanowiska KROSS by dopingować zawodników przez cały wyścig. Ponadto do testowania zostaną udostępnione modele z kolekcji 2017. W sobotę (2.07) od godz. 18:00 fani zaproszeni są na darmowe BBQ, podczas którego będzie można zdobyć autografy członków Kross Racing Team.

Pierwsze trzy rundy Pucharu Świata MTB są już za kolarzami – Cairns (Australia), Albstadt (Niemcy) oraz Le Bresse (Francja) dostarczyły dużo emocji, a zawodnikom KRT udało się zdobyć miejsca w top 5 rankingu elity kobiet i mężczyzn. Maja Włoszczowska, najbardziej utytułowana polska zawodniczka MTB już szykuje się na wyścig w Rio de Janeiro w sierpniu. Podczas Mistrzostw Świata w Novym Meście Kross zaprezentuje rower zawodniczki Rio LEVEL B+, stworzony specjalnie z myślą o rywalizacji w Brazylii. Maja, która w La Bresse zdobyła 5. miejsce, z dużą niecierpliwością oczekuje startu na Mistrzostwach Świata już za 2 tygodnie.

Fabian Giger at Albstadt Fot Tomasz Swierczynski

W elicie mężczyzn rywalizować będzie również Bartłomiej Wawak. Młody zawodnik zajął m.in. mocną, 6. pozycję podczas Mistrzostw Świata w Maratonie w 2014 roku. Fani mają również duże oczekiwania wobec nowego kolarza KRT – Fabiana Gigera. Ten utalentowany Szwajcar zdobył w tym roku srebrny medal podczas Mistrzostw Europy MTB. Uzyskał także dwukrotnie miejsca w top 10 podczas zawodów Pucharów Świata 2016.

Wszystkich zawodników łączy jedno: osiągnięcie jak najlepszych rezultatów podczas wyścigów PŚ, ale również zbliżających się Mistrzostw Świata MTB w Novym Meście. Dla Kross, bardzo ważne są opinie i wskazówki członków KRT, które są bezcenne podczas procesu tworzenia oraz udoskonalania nowych modeli. W związku z decyzją o wycofaniu się przedsiębiorstwa z corocznych targów Eurobike, Kross zdecydował o premierowym zaprezentowaniu nowej kolekcji 2017 już za 2 tygodnie w Czechach.

Maja Włoszczowska at Nove Mesto 2015

W sobotę (2.07) od 18:00 wszyscy kibice w Novym Mescie są zaproszeni na stanowisko Kross na darmowe BBQ, podczas którego zawodnicy Kross Racing Team będą odpowiadać na pytania fanów. Maja, Bartłomiej i Fabian będą opowiadali o startach w trwającym sezonie, udoskonalonym modelu startowym Level B+ oraz przygotowaniach na wyścig w Rio de Janeiro. Podczas wydarzenia 2 i 3 lipca każdy fan będzie mógł odebrać darmowy pakiet kibica – wszystko czego potrzeba, by wspierać Kross Racing Team.

Dodaj komentarz