II etap Kross Road Tour w Głownie już za nami

20 czerwca odbył się drugi etap cyklu szosowego Kross Road Tour tym razem w Głownie. Trasę przygotował wybitny kolarz, Darek Baranowski, trzykrotny zwicięzca TdP, który również wystartował w sobotnich zawodach. Na dystansie Mega zwyciężył Adrian Jach.

Trasa II etapu Kross Road Tour, która odbyła się w Głownie, prowadziła malowniczymi i pagórkowatymi drogami z licznymi podjazadami oraz zakrętami. Zwycięzcą dystansu Mega, po mocnym finiszu został Adrian Jach. Niespełna sekundę za nim dojechał Patryk Badura (Michelin Team), natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Roger Głowacki (Legion-serwis Active Jet Merida Team). Wśród Pań na dystansie Mega triumfowała Agnieszka Sikora (Legion Serwis). Na dystansie Fit najlepszy okazał się Marek Sęk (RKS Family Active), wśród Pań zwyciężyła Oliwia Majewska (Retro Rowery Duda Team).

DSC_5303

Kolejny, tym razem górski etap już za niespełna miesiąc w gminie Nowy Targ. Przygotowana przez organizatora trasa z pewnością pozytywnie zaskoczy uczestników szosowych zawodów w Polsce. Będzie to piękny i prawdziwie górski etap.

Dodaj komentarz