Bike Adventure – limit zgłoszeń zwiększony do 600. Koniec zapisów 2 czerwca

Wszystko wskazuje na to, że miesiąc przed startem Bike Adventure wszystko będzie już jasne, a lista zgłoszeń zamknięta. Wciąż jeszcze można się zarejestrować i zgłosić do startu w tej lipcowej etapówce, ale czas ucieka – 1 lipca coraz bliżej.

Organizatorom zależy na tym aby odpowiednio wcześnie liczba uczestników była już znana – tak aby wszystko przygotować na czas. Etapowy wyścig MTB to spore przedsięwzięcie – przez kilka dni z rzędu zawodniczki i zawodnicy z kilku krajów będą się ścigać po karkonoskich i izerskich drogach, ścieżkach i bezdrożach.

Na liście startowej są już zgłoszenia z Danii, Austrii, Rosji, Holandii, Niemiec, Ukrainy, Szwecji, Szwajcarii, a nawet RPA i oczywiście z Polski.

Zainteresowanie wyścigiem jest na tyle duże, że organizatorzy postanowili powiększyć pierwotny limit 500 miejsc na 600.

Warunek jest jeden – trzeba opłacić swój start do 2 czerwca (piątek) do godz. 23:59. Końcowa data przyjmowania zgłoszeń również została przez organizatorów przyspieszona – początkowo deadline był wyznaczony na 15 czerwca.

Wszyscy Ci, którzy już się zarejestrowali, a jeszcze nie opłacili startu, mają więc na to jeszcze sporo czasu. Być może są tacy, którzy jeszcze się wahają, a zbliżający się termin ich zmobilizuje.

Wychodzi jednak na to, że nie ma się już nad czym zastanawiać – czas ucieka, a lista startowa powoli się domyka. Zgodnie z regulaminem, opłata startowa wpłacona po 31 marca wynosi 599 PLN.

Przypomnijmy – Bike Adventure to czterodniowy wyścig MTB, klasyczna „etapówka” rozgrywana na trasach Gór Izerskich i Karkonoszy w terminie 1-4.07.2017. Bazą wyścigu będzie Szklarska Poręba, a BA otworzy Bike Week 2017 – długi tydzień kolarskich zawodów, wyścigów, pokazów i rowerowego szaleństwa.

Zawodnicy i zawodniczki ścigać się będą na czterech etapach – do wyboru jest wersja FUN (etapy krótsze) i PRO (dłuższe).  Niezależnie od wyboru – codziennie, przez cztery dni,  czeka  nas po kilkadziesiąt kilometrów na rowerze, przewyższenia sięgające 1900 metrów, karkonoskie skały, wąskie single, izerskie dukty, zapierające dech w piersiach widoki i wielka kolarska przygoda.

Bike Adventure 2017 – 1-4 lipca, Szklarska Poręba.

Zapisy, szczegóły, informacje: http://bikeadventure.pl

Dodaj komentarz