Bezpłatny serwis rowerowy przed IKEA Kraków

Regulacja przerzutek, serwis hamulców i ogumienia, optymalizacja geometrii – to tylko niektóre bezpłatne usługi, jakie dla posiadaczy jednośladów przygotowała IKEA Kraków. Otwarty dla wszystkich serwis rowerowy funkcjonować będzie na parkingu sklepu w dniach 9-10 sierpnia.

Jazda na rowerze powinna być nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna. Warto więc od czasu do czasu zrobić profesjonalny przegląd techniczny jednośladu. 9 i 10 sierpnia będzie można wykonać go zupełnie bezpłatnie. Wystarczy przywieźć rower do mobilnego serwisu znajdującego się w okolicy wiaty rowerowej, przed głównym wejściem do IKEA Kraków. Doświadczeni serwisanci bezpłatnie wyregulują i zakonserwują przerzutki oraz hamulce, sprawdzą i nasmarują łańcuch, napompują opony, zlikwidują luzy w podzespołach i zadbają o odpowiednią geometrię roweru. Pomogą też w zamontowaniu przyniesionych akcesoriów, a osobom mającym w planie zakup roweru, doradzą jaki model będzie dla nich odpowiedni. Wszystkie usługi świadczone będą w godz. 10:00 – 18:00.

rowery_ikea

Serwis rowerowy jest częścią akcji promującej poruszanie się po mieście ekologicznymi środkami transportu – „Rowerowe wakacje w IKEA Kraków”. Kolejnym punktem programu będzie miasteczko rowerowe. 16 i 17 sierpnia na parkingu IKEA Kraków będzie można spróbować sił w pokonaniu trasy rowerowej wyposażonej w sygnalizację świetlną, przejścia dla pieszych, rondo oraz przejazd kolejowy. Akcji towarzyszy też konkurs fotograficzny na Facebooku, który trwa od 8 do 21 sierpnia. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu sobie przed sklepem zdjęcia na rowerze.

W IKEA Kraków do dyspozycji podróżujących na dwóch kółkach są bezpieczne, zadaszone i monitorowane parkingi rowerowe na około 30 miejsc. Sklep może pochwalić się też certyfikatem „Przyjazny Rowerom”, przyznawanym przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska.

Szczegóły akcji „Rowerowe wakacje w IKEA Kraków” dostępne są na: www.ikea.pl/krakow/dlaplanety

Dodaj komentarz