„Żywy” pomnik dla kolarza Karola Ciupka – Ridley Fenix Memory Edition

Karol Ciupek był utytułowanym kolarzem i wspaniałym człowiekiem. Dla swojego syna Remigiusza największym Mistrzem i wzorem pod każdym życiowym względem. Ten rower to hołd dla Niego, pomnik pamięci i żywe wspomnienie.

Było to dla nas zlecenie wyjątkowe, w którym musieliśmy zawrzeć wszystko to co Remek chciałby powiedzieć Tacie, co chciałby Mu ofiarować. Dziękujemy, że zaufał nam i pozwolił poczuć tą niezwykła więź, włożyć jeszcze więcej serca i miłości niż w każdy inny projekt.

Kolorystyka ramy nawiązuje do ponadprzeciętnie szybkich bolidów Formuły 1 teamu Mercedes-AMG Petronas, które w każdym sezonie wyścigowym walczą o najwyższe cele tak jak walczył o nie Tata Remka. W czasach trudnych, w warunkach spartańskich ale również na torze i również z sukcesami.

Wypisane odręcznie największe sukcesy Pana Karola zagościły na górnej rurze tak aby podczas każdej jazdy mobilizowały do jeszcze większego wysiłku, nastrajały pozytywnie i niosły do zwycięstwa. Na rurze pionowej oraz kołach znalazł się też Jego podpis. Autograf Mistrza!

Mógłbym pisać o tej realizacji długo, dużo i przeżywać mocno każde zdanie ale chciałbym abyście sami ocenili efekt końcowy naszej pracy, z której jesteśmy dumni, a którą Remek przyjął bardzo pozytywnie. I to jest dla nas największą nagrodą.

Dla Taty, Po prostu…

Galeria Zdjęć

Dodaj komentarz