ŻTC BIKE RACE zawita do Białej Rawskiej

Już w niedzielę po miesięcznej przerwie do rywalizacji powrócą kolarze w ramach cyklu ŻTC BIKE RACE. Tym razem wyścig odbędzie się w Białej Rawskiej.

Tradycyjnie rywalizacja ruszy o godzinie 12:00 w ramach cykli SUPER PRESTIGE oraz FIT RACE.  Centrum imprezy (parking, biuro wyścigu, start, meta, ceremonia dekoracji zwycięzców) zlokalizowane zostanie w niezwykle urokliwym miejscu w Białej Rawskiej przy ul. Jana Pawła II tuż przy OSiR, Rodzinny Park Rozrywki (Kąpielisko Miejskie). Rywalizacja przebiegać będzie na rundzie o długości 24,8 kilometra. START i META zlokalizowane zostaną przy ul. Polna na wysokości boiska piłkarskiego, następnie skręt w prawo i kolejno Marianów, Chrząszczewek, Frampol , Babsk, Gołyń, Chrząszczew, Narty, Zakrzew i do Białej Rawskej, gdzie kolejno ulicami Topolową, Narutowicza i Polną na której znajdować się będzie meta. Nawierzchnia na całym dystansie jest asfaltowa – bardzo dobra i dobra.

Ponadto organizatorzy planują liczne atrakcje, zabawy i konkursy dla wszystkich kibiców, którzy tego dnia pojawią się na terenie miejskiego kąpieliska w Białej Rawskiej. Start od godziny 12:00.

W tym roku cykl imprez kolarskich ŻTC BIKE RACE ruszył w kwietniu i potrwa do września, składać się będzie z 11 etapów rozgrywanych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Rywalizacja ruszyła 23 kwietnia w Grójcu. Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

Dodaj komentarz