ŻTC BIKE RACE: Biała Rawska pełna kolarskich emocji

Piękna słoneczna pogoda, malownicze tereny i znakomita trasa to była wspaniała kolarska rywalizacja w Białej Rawskiej w ramach cyklu ŻTC BIKE RACE.

8. etap ŻTC BIKE RACE zorganizowano w Białej Rawskiej położonej na Nizinie Mazowieckiej nad rzeką Białką – dopływem Rawki. Malownicza okolica to doskonałe miejsce do wytchnienia dla osób pragnących spokoju i relaksu, jak okazało się w niedzielę to także znakomita lokalizacja dla wszystkich fanów kolarstwa. Start i meta zlokalizowane zostały tuż przy kąpielisku miejskim z zapleczem sportowo-rekreacyjnym i położonym nieopodal pięknym boiskiem piłkarskim. Zatem uczestnicy po morderczym wyścigu mogli popływać kajakiem, pograć w piłkę plażową, czy też skorzystać z piaszczystej plaży.

Sama rywalizacja przebiegała w dość szybkim tempie, biorąc pod uwagę upalną pogodę jaka panowała tego dnia. W kategoriach, które miały najdłuższy dystans do przejechania 99,2 km, a więc SUPER PRESTIGE – M20 triumfował Mateusz Mikulski (V-Max Mińsk Mazowiecki), tuż przed Łukaszem Pawłowski (Bodyicoach) oraz Marcinem Duszą, w M30 najlepszy był mogący liczyć na niezwykle cenne wsparcie zespołu – Mariusz Ciborek (Musli4u), za nim na mecie pojawili się reprezentanci ekipy – Cyklomaniacy, kolejno Łukasz Pawlak oraz Jakub Jabłoński. Zaś w kategorii RED najlepszy był Rosjanin Siergiej Fadeev, niżej uplasowali się Arkadiusz Łaździn, a także Zenon Witkowski.

W tym roku cykl imprez kolarskich ŻTC BIKE RACE ruszył w kwietniu i potrwa do września. Kolarze już w najbliższą niedzielę ścigać się będą w Górze Kalwarii. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

Dodaj komentarz