Nowa kolekcja rowerów BMC

Marka BMC na rok 2018 przedstawiła w swojej kolekcji blisko 90 różnych modeli rowerów szosowych, górskich i lifestyle. Jak wskazuje BMC Polska, nowa oferta jest zróżnicowana i obejmuje zarówno znane serie rowerów (np. Teammachine i Teamelite), jak i całkiem nowe propozycje (Agonist). Polski dystrybutor przygotował też ofertę specjalną, która dotyczy rowerów z kolekcji 2017.

Szosa

Wśród modeli szosowych flagową serią BMC są rowery Teammachine. To m.in. topowe modele wyczynowe, na których startują kolarze BMC Racing Team, ale także rowery z ramami aluminiowymi, których ceny są bardziej przystępne. W segmencie endurance marka proponuje – wyróżniającą się m.in. wysokim poziomem integracji i nowoczesnymi technologiami – serię Roadmachine. Nowy katalog obejmuje też rowery torowe (Trackmachine), przełajowe (Crossmachine) oraz czasowe i triathlonowe (Timemachine). Łącznie w ofercie szosowej na rok 2018 marka BMC przygotowała 46 różnych propozycji.

Ceny modeli szosowych wynoszą 4-52 tys. zł.

MTB

W kategorii MTB nowością są rowery Agonist, czyli modele cross country z pełnym zawieszeniem, które można wykorzystywać w wyścigach i podczas niezobowiązujących przejażdżek. W ofercie BMC znalazły się też znane już wyczynowe modele cross country (Teamelite i Fourstroke), rowery all mountain (Trailfox) oraz odświeżona seria „ścieżkowców” (Speedfox). Osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z kolarstwem górskim BMC proponuje natomiast rowery z serii Sportelite. W sumie oferta MTB marki obejmuje w 2018 r. 35 różnych pozycji.

Ceny modeli górskich wynoszą 1,5-44 tys. zł.

Lifestyle

Nową kolekcję BMC uzupełnia 7 modeli lifestyle. Seria Alpenchallenge to miejskie rowery o sportowym charakterze, które można z powodzeniem wykorzystać zarówno do codziennej jazdy, jak i dłuższych podróży rowerowych.

Ceny modeli lifestyle wynoszą 4-9 tys. zł.

Oferta specjalna 2017/2018

Jak informuje BMC Polska, wybrane modele z nowej kolekcji będą stale dostępne w obniżonych cenach. Dystrybutor przygotował również specjalną ofertę dotyczącą rowerów z kolekcji na rok 2017. Ceny poszczególnych modeli są niższe o 12-50 proc., a oferta jest aktualna do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz