Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów

Informacje ogólne

[su_row]

[su_column size=”1/2″]

Nazwa grupy rowerowej: Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów

WWW: www.ktc.org.pl

E-mail: [email protected]

Adres: 38-400 Krosno, Ul. Grodzka 10

[/su_column]
[su_column size=”1/2″]

Województwo: Podkarpacie

Data powstania: 18.02.2011 r.

Dyscyplina: kolarstwo szosowe

Liczba członków: –

[/su_column]
[/su_row]

O nas

Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów powstało 18 lutego 2011 roku. W chwili obecnej zrzesza 24 aktywnych członków zwyczajnych. Jako Towarzystwo stawiamy sobie za cel masowe uprawianie kolarstwa w naszym mieście, powiecie i nie tylko.

Dążymy do budowania społeczeństwa aktywnego fizycznie, które bez względu na wiek porusza się po Krośnie rowerami i rozpala entuzjazm z jazdy w kolejnych pokoleniach cyklistów z naszego regionu. Chcemy współpracować z samorządem Krosna, by nasze piękne miasto było w jeszcze większym stopniu przystosowane dla rowerzystów i pozwalało mieszkańcom na ekonomiczną, ekologiczną, a przede wszystkim bezpieczną jazdę rowerem.

W każdym roku przejeżdżamy rowerami po kilka do kilkunastu tysięcy km na każdego członka Stowarzyszenia, zapobiegając w ten sposób nadciśnieniu tętniczemu, cholesterolowi, nadwadze i innym schorzeniom cywilizacyjnym. Licząc łącznie, okrążyliśmy kilkukrotnie Ziemię. Niezły wynik, prawda?

Członkowie KTC spotykają się w pierwszy czwartek każdego miesiąca o 18:00 w siedzibie Towarzystwa, która mieści się przy ul. Grodzkiej 10 w Krośnie. Serdecznie zapraszamy!

Ponadto zapraszamy również na wspólne treningi w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:00 na parkingu przy Hali Sportowej, ul. Bursaki 29. Mile widziane są również osoby o niewielkim doświadczeniu kolarskim. Jeździmy na rowerach szosowych, górskich i trekingowych.

Skontaktuj się z nami:
e-mail: [email protected]
tel. 517-822-450 (Stefan Wójcik – Prezes KTC)

KRS: 0000389601

Galeria Zdjęć

[su_slider source=”media: 2836,2853,2854,2855″ link=”lightbox” title=”no”]

Dodaj komentarz