Kalendarz wyścigów szosowych Solid Road 2018

Znamy już kalendarz tegorocznej edycji wyścigów szosowych Solid Road 2018. Czekają na Was trzy wyścigi indywidualne oraz jeden drużynowy. Pierwszy etap już 25 marca w Kwidzynie.

Organizator szosowych wyścigów przedstawił kalendarz tegorocznej edycji Solid Road 2018. W porównaniu do ubiegłego roku, nowy rok przyniesie trzy etapy indywidualne i jeden drużynowy. Pierwsze ściganie już 25 marca w Kwidzynie – gminie która słynie z gościnności i otwarcia władz na sportową rywalizację. W tym dniu można będzie sprawdzić się na dystansie 75 kilometrów (pięć piętnastokilometrowych rund).

Drugim etapem szosowych zmagań będzie SOLID ROAD Gostyń 2018, który odbędzie się 14 lipca. Trasa o długości 74 km, która podzielona będzie na 4 rundy. Kolejny etap odbędzie się 25 sierpnia w Bodzyniewie, dystans nieco dłuższy – 82 km, podzielony na 4 rundy.

W międzyczasie 15 sierpnia w Kwidzynie odbędzie się wyścig drużynowy po 6 osób na dystansie 40 kilometrów.

Rozpoczęliśmy już procedurę uzyskiwania pozwoleń od Zarządu Dróg i Policji. Mam nadzieję że już niedługo będziemy mogli przekazać Wam pozytywne informacje w tym zakresie. Trzymajcie kciuki – czytamy na oficjalnej stronie organizatora wyścigu.

Więcej informacji na temat Solid Road 2018 już niebawem.

Dodaj komentarz