Fraikin Polska Partnerem Logistycznym 73. Tour de Pologne

Firma Fraikin Polska będzie Partnerem Logistycznym 73. Tour de Pologne UCI World Tour. Umowę o współpracy podpisali dziś Artur Nowicki, Dyrektor Zarządzający Fraikin Europa Centralno-Wschodnia oraz Adam Siluta, Prezes Zarządu Lang Team.

Fraikin Polska już po raz drugi będzie uczestniczyć w Tour de Pologne jako partner logistyczny. „Ponowny wybór naszej firmy przez Lang Team jest potwierdzeniem, iż przed rokiem sprostaliśmy tak wymagającemu wyzwaniu. Wówczas był to dla nas debiut na sportowej imprezie, wcześniej nie angażowaliśmy się w podobne wydarzenia. Przetarliśmy szlaki i jestem przekonany, że poradzimy sobie również tym razem. Dysponujemy wszystkim co potrzeba – infrastrukturą, współpracownikami i sprawdzoną załogą, na którą zawsze możemy liczyć.” – powiedział Artur Nowicki, Dyrektor Zarządzający Fraikin Europa Centralno-Wschodnia.

Tour de Pologne to największe logistyczne przedsięwzięcie w polskim sporcie. Wyścig przejeżdża przez ponad 400 miejscowości, codziennie przemieszcza się razem z nim ponad tysiąc osób i w tym roku ponad 20 tirów marki IVECO. Ciężarówki Fraikin pokonają w sumie 2600 kilometrów „To największe wyzwanie logistyczne w naszym kraju, dlatego dobór odpowiedniego partnera jest dla nas niezwykle istotny. Fraikin to firma z ogromnym doświadczeniem, jest liderem rynku. W ubiegłym roku współpraca układała się bardzo dobrze i przyniosła wymierne efekty obu stronom. W tym roku weszliśmy na jeszcze wyższy poziom, więc nasza współpraca na pewno będzie się rozwijać” – powiedział Adam Siluta, Prezes Zarządu Lang Team.

Grupa Fraikin to europejski lider w wynajmie pojazdów użytkowych i dostawczych. W swojej ofercie proponuje różne rozwiązania z zakresu wynajmu – wynajem długoterminowy, krótkoterminowy i zarządzanie flotą. Ma flotę ponad 60 tysięcy samochodów ciężarowych w całej Europie. W tym roku partnerem Fraikin jest producent pojazdów dostawczych i ciężarowych IVECO. Dodatkowo w 2016 roku Fraikin obchodzi dziesięciolecie działalności w Polsce, co również było powodem podpisania umowy z Lang Team. „Dla nas to wyróżnienie i prestiż. Oznacza to obecność w wielu miejscowościach, przez które przejeżdża Tour de Pologne, dotarcie do milionów widzów na trasie i przed telewizorami. Nasza firma, działająca w Polsce już 10 lat, staje się dzięki wyścigowi coraz bardziej znana i rozpoznawalna.” – dodał Nowicki.

73. Tour de Pologne UCI World Tour odbędzie się w dniach 12-18 lipca, a w dniach 19-20 lipca zostanie rozegrany, po raz pierwszy w historii, Tour de Pologne kobiet.

Dodaj komentarz